Укрзалізниця після обстрілів поновлює чіткий рух поїздів через Вінницю

Укрзалізниця після обстрілів поновлює чіткий рух поїздів через Вінницю

16:38 16.05.2023

Укрзалізниця отримала дозвіл на відновлення руху ділянкою колії на Хмельниччині, яку було закрито для пасажирських поїздів після ворожого обстрілу. Усі наступні рейси поїдуть своїм традиційним маршрутом, у тому числі через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Про це 16 травня поінформували в Укрзалізниці.

Внаслідок ворожого обстрілу Хмельниччини на світанку 13 травня було пошкоджено колію. У результаті 21 поїзд Укрзалізниці вимушено змінив маршрут, але жоден рейс далекого сполучення не було скасовано. Було організовано десятки додаткових рейсів, залізничні та автобусні шатли. Залізничники оперативно працювали над відновленням інфраструктури й були готові поновити рух менш ніж за добу після ворожої атаки, - нагадують залізничники.

Укрзалізниця просить вибачення у пасажирів, чиї плани вимушено змінились. Залізничники усвідомлюють, що пересадкові маршрути забирають більше часу, нервів та зусиль, тож намагалися знайти максимально зручні рішення.

Нагадаємо, виробничий підрозділ служби колії "Вапнярська дистанція колії" попереджає, що на Вінниччині на тиждень закриють залізничний переїзд. Про це інформує Піщанська селищна рада.

Читайте також

У Вінниці виділили окремі смуги для трамваїв на Соборній позначили суцільною лінією
У Вінниці виділили окремі смуги для трамваїв на Соборній: позначили суцільною лінією
Детальніше
Кремль може вдарити по центральних регіонах застереження експерта
Кремль може вдарити по центральних регіонах: застереження експерта
Детальніше
У Ладижині мешканці дев'ять місяців не могли повернутися до осель, пошкоджених російськими обстрілами
У Ладижині мешканці дев'ять місяців не могли повернутися до осель, пошкоджених російськими обстрілами
Детальніше
Укрзалізниця евакуювала ще 65 людей з Донеччини частина з них прибула до Вінниці
Укрзалізниця евакуювала ще 65 людей з Донеччини: частина з них прибула до Вінниці
Детальніше
Вінниця пам'ятає жертв терору міський голова про удар по Будинку офіцерів
Вінниця пам'ятає жертв терору: міський голова про удар по Будинку офіцерів
Детальніше
У Вінниці завершили ремонт покриття на Соборній зупинки транспорту повернуть на свої місця
У Вінниці завершили ремонт покриття на Соборній: зупинки транспорту повернуть на свої місця
Детальніше