"Укрзалізниця" може пустити відремонтовані "Інтерсіті+" на маршрут з Києва до Вінниці

"Укрзалізниця" може пустити відремонтовані "Інтерсіті+" на маршрут з Києва до Вінниці

11:47 26.01.2021
228

"Укрзалізниця" вивчає можливі маршрути для залучення в пасажирських перевезеннях двох швидкісних поїздів категорії "Інтерсіті+" виробництва чеської Skoda після їх ремонту.

Як наголошується в повідомленні на сайті залізничної компанії у вівторок, розглядають наступні напрямки для курсування електропоїздів Skoda: відновлення курсування поїзда №720/719 Київ - Харків - Київ; відновлення курсування поїзда №748/747 Київ - Тернопіль - Київ; організація тактового руху за маршрутом Київ - Вінниця - Київ.

Останній варіант цікавий ще й тим, що від нього виграють пасажири, які прямують з Києва до Львова або у зворотному напрямку, адже на сьогодні більшість пасажирів їде до Вінниці саме на львівському "Інтерсіті+". Тож у пікові літні та різдвяні періоди цей напрямок стає перевантаженим і вільних місць не вистачає, - зазначають в "Укрзалізниці".

На думку компанії, розширення прямого сполучення з Вінницею з можливістю курсування двох рейсів на день вивільнить місця до Львова і Перемишля, які після відновлення міжнародного залізничного сполучення знадобляться сотням тисяч пасажирів.

Електропоїзд EJ675 Skoda City Elephant передбачає шість двоповерхових вагонів на 623 місця (46 першого класу, 590 другого класу), він розрахований на швидкість роботи 160 км/год.

Нагадаємо, Вінниця у ТОП найпопулярніших залізничних напрямків України минулого року.

Читайте також
"Укрзалізниця" не продає квитки до Прикарпаття
Детальніше
У Козятині дівчина серед ночі полізла під поїзд - нові подробиці трагедії
Детальніше
Чи очікувати Вінниці на високошвидкісне сполучення з Києвом
Детальніше
Вінничанам варто бути готовими до подорожчання залізничних квитків
Детальніше
“Укрзалізниця” запустила додаткові потяги до 8 березня, у т.ч. через Вінницю
Детальніше
Через Вінницю пустять ще один поїзд: сполученням Київ - Чернівці
Детальніше