Учні вінницьких ліцеїв вирушать на освітні курси до Києво-Могилянської академії

Учні вінницьких ліцеїв вирушать на освітні курси до Києво-Могилянської академії

15:50 29.11.2024

13 учнів вінницьких навчальних закладів, які належать до пільгових категорій, отримали можливість пройти навчальний курс в рамках стипендіальної програми «Індивідуальна траєкторія Лідера», що реалізується на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Серед учасників — діти загиблих Захисників та Захисниць, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, а також діти зниклих безвісти.

Співпраця Вінницької міської ради із Києво-Могилянською академією дала можливість учням старших класів розширити свої освітні можливості.

Депутати міської ради схвалили рішення виділити з бюджету громади кошти на проїзд цих до Києва та у зворотному напрямку, а також на проживання та харчування для дітей-учасників освітнього проєкту.

Вважаю, що треба підтримати саме таку ініціативу, оскільки маємо турбуватись про дітей наших Захисників, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Учасники програми матимуть можливість отримати цінні знання та навички в таких важливих напрямах як фінансова грамотність, професії майбутнього, використання штучного інтелекту для саморозвитку та інші дисципліни, які допоможуть розширити світогляд і підготуватися до вступу в університет. Після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Молодь, яка бере участь у програмі, отримує шанс не лише здобути нові знання, а й налагодити важливі контакти з однолітками та викладачами, що може стати поштовхом для подальшої кар’єри, – зауважила заступниця директорки департаменту освіти Ірина Божок.

Також вона додала, що такі ініціативи не тільки підтримують молодь, а й допомагають формувати лідерські якості, необхідні для того, щоб стати успішними громадянами та професіоналами в майбутньому.

Нагадаємо, на сесії Вінницької міської ради 29 листопада депутати підтримали зміни до бюджету Вінницької МТГ поточного року. На пріоритет №1 – підтримку Збройних Сил України та зміцнення безпекових заходів у громаді спрямували 93,6 млн грн.

Читайте також

В межах Муніципального університету у Вінниці діє розмовний клуб
В межах Муніципального університету у Вінниці діє розмовний клуб
Детальніше
Чергова гуманітарна допомога прибула до Вінниці з міста-партнера Мюнстера
Чергова гуманітарна допомога прибула до Вінниці з міста-партнера Мюнстера
Детальніше
Чотири вінницькі педагоги перемогли у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
Чотири вінницькі педагоги перемогли у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
Детальніше
Обговорити впровадження реформи старшої профільної школи до Вінниці приїздив міністр
Обговорити впровадження реформи старшої профільної школи до Вінниці приїздив міністр
Детальніше
Інтенсив для лідерів у Вінниці стартував освітній проєкт для підлітків «Must Have»
Інтенсив для лідерів: у Вінниці стартував освітній проєкт для підлітків «Must Have»
Детальніше
Учні вінницьких ліцеїв вирушать на освітні курси до Києво-Могилянської академії — Photo 1
Вінницький ліцей отримає кошти від уряду на облаштування укриття
Детальніше