Учні вінницького ліцею №3 долучились до проєкту «Код Нації»

Учні вінницького ліцею №3 долучились до проєкту «Код Нації»

13:41 09.05.2024

У вінницькому ліцеї №3 протягом тижня тривав проєкт «Код Нації». Він спрямований на виховання та розвиток у школярів культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей.

У ліцеї посеред шкільного подвір'я розгорнули десяток локацій та провели майстерклас з бойового гопака, продавали смаколики та власноруч розфарбовані гільзи, які отримували від воїнів. У такий спосіб збирали кошти на купівлю безпілотників, які допоможуть нашим оборонцям виконувати бойові завдання.

Заступниця директора з виховної роботи Леся Шаповалюк розповіла, що завдяки таким заходам педагоги виховують в учнів патріотично свідому позицію та знайомлять їх з культурною спадщиною нашої держави, щоб в майбутньому вони дотримувались та зберігали українські традиції.

Загалом реалізація проєкту тривала понад тиждень. У школі проводили тематичні виставки, майстеркласи, благодійні ярмарки з допомогою яких зібрали донати на ЗСУ. Також на території школи розмістили виставку вишитих рушників та макетів писанок з фанери, які учні розписали на свій смак, – повідомила вона.

До дійства долучились усі школярі. Хтось взяв участь у майстеркласах, інші – до патріотичних виступів, а дехто – розфарбовував гільзи.

Під час заходу учень ліцею №3 Матвій Скрипка вперше випробував себе у бойовому гопаку. Каже, що найбільше йому сподобались рухи «присядка» та «перестрибування через тин».

Також у школі діяла виставка «З бабусиної скрині», де ліцеїст Іван Носарівський представив реліквії та експонати своєї рідні – родини Носарівських.

Завдяки цій виставці мої однолітки могли познайомитися з родинними реліквіями українського народу. Це унікальні речі, на які цікаво подивитись і зрозуміти, чим користувалися наші старші покоління у побуті, – каже Іван.

Нагадаємо, учнівство та вчительство ліцею №34 зробило черговий та важливий крок для підтримки української армії, а саме передали Захисникам та Захисницям України чотири безпілотники. 

Читайте також

Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
На Вінниччині стартував військово-патріотичний проєкт "Шлях Воїна"
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Активне дозвілля, майстеркласи та екскурсії: у ліцеї №16 діє літній табір для школярів
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше