У їдальню однієї із вінницьких шкіл намагався потрапити безхатько
Вчора, 13 грудня, інспектор Муніципальної варти Павло Головащенко запобіг казусній ситуації біля однієї зі шкіл громади — в їдальню навчального закладу намагався потрапити безхатько.
Інцидент трапився у школі №24 у Вінниці. Інспектор затримав чоловіка і викликав патрульну поліцію. Після профілактичної бесіди він пішов, але через якийсь час знову повернувся.
Інспектор Муніципальної варти зайти чоловікові на територію навчального закладу не дозволив, — інформує Муніципальна варта Вінниці.
![Інспектор не дозволив безхатькові потрапити до шкільної їдальні](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/inspektor-ne-dozvoliv-bezkhatkovi-potrapiti-do-shkilnoi-idalni-2.jpg?itok=xaCc2EZr)
Нагадаємо, у Вінниці прийняли рішення про те, що інспектори Муніципальної варти забезпечуватимуть порядок у школах під час навчання та слідкуватимуть за дотриманням вимог та правил.
Муніципальна варта Вінниці організувала збір допомоги воїнам в ООС
Мобільний репортер за 14 грудня 2021 року: курйози на вулицях Вінниці й не тільки