У висотках Вінниці збільшили кількість ремонтів систем електропостачання

У висотках Вінниці збільшили кількість ремонтів систем електропостачання

11:53 01.09.2023

З початку року у Вінниці капітально відремонтували мережі електропостачання та електрощитові у 13 будинках. А загалом до кінця року мають встигнути провести такі роботи щонайменше у 20 будинках.

Про це інформує Вінницька міська рада.

Цьогоріч ми можемо констатувати суттєве збільшення запланованих робіт, - розповідає заступник директора департаменту житлового господарства міської ради Сергій Гречанюк. - Якщо раніше, ми робили в рік близько 5-10 об’єктів, то цього року, враховуючи досвід минулої зими та потенційні виклики майбутнього осінньо-зимового періоду, міський голова дав доручення, по можливості, збільшити кількість таких ремонтів. Це пов’язано з тим, що у період постійних відключень/включень електроенергії, які ми мали минулої осені та зими, електропостачальне обладнання, яке давно не оновлювалось, першим піддається додатковому навантаженню та може виходити з ладу. Щоб цього не допустити і убезпечити мешканців від аварійних ситуацій та уберегти їх побутові прилади, які нерідко страждають при перепадах напруги, і здійснюється такий ремонт.

За його словами, в ході робіт, в залежності від стану обладнання, проводиться заміна будинкових систем електропостачання разом з електрощитовими або ж ці роботи виконуються окремо. Наприклад, в ході капремонту електрощитових може виконуватися повна заміна автоматів, трансформаторів, клемників, наконечників тощо. Також, за потреби, може здійснюватися перефазування аби урегулювати розподіл навантаження.

Загалом, з початку року вже відремонтували електрощитові та системи електропостачання у таких будинках:

  • вул. Замостянська, 30;
  • вул. В. Винниченка, 16;
  • вул. Генерала Григоренка, 39;
  • вул. Стельмаха, 41;
  • вул. А. Первозванного, 2А;
  • просп. Юності, 26;
  • вул. В. Порика, 37;
  • вул. Келецька, 64/47А;
  • вул. А. Первозванного, 26;
  • вул. О. Антонова, 28;
  • вул. Немирівське шосе, 10;
  • вул. Кропивницького, 20,
  • вул. Келецька, 41.

Наразі, комунальники працюють в будинках по вулиці В. Порика, 12 та проспекту Космонавтів 67. Усі роботи виконуються на умовах співфінансування з мешканцями, де більшу частину витрат бере на себе місцевий бюджет.

По решті запланованих будинків наразі завершуються тендерні процедури та триває виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Нагадаємо, в будинках за адресами 1-й провулок Кар'єрний, 3 та по вулиці Олега Антонова, 12 нещодавно завершили капітальний ремонт дахів. Роботи проводились за заявками мешканців з метою усунення затікань та зменшення тепловтрат в опалювальний період.

Читайте також

Відремонтували майданчик, причепурили двір у Вінниці мешканці влаштували спільну толоку
Відремонтували майданчик, причепурили двір: у Вінниці мешканці влаштували спільну толоку
Детальніше
Безбар’єрність та комфорт містян у Вінниці встановили ще один пандус біля під’їзду багатоповерхівки
Безбар’єрність та комфорт містян: у Вінниці встановили ще один пандус біля під’їзду багатоповерхівки
Детальніше
Як вінницьке ОСББ зменшило витрати на тепло завдяки міській програмі
Як вінницьке ОСББ зменшило витрати на тепло завдяки міській програмі
Детальніше
Де триватимуть планові ремонті роботи на мережах Вінниці 14 березня - повний перелік адрес
Де триватимуть планові ремонті роботи на мережах Вінниці 14 березня - повний перелік адрес
Детальніше
В житловому секторі Вінниці цьогоріч облаштують десяток пандусів
В житловому секторі Вінниці цьогоріч облаштують десяток пандусів
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 11 березня
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 11 березня
Детальніше