У VinSmart центрах Десни та Вінницьких Хуторів запрацював гурток англійської мови

У VinSmart центрах Десни та Вінницьких Хуторів запрацював гурток англійської мови

14:35 23.01.2024

Днями у Вінницьких Хуторах та у Десні, що входять до Вінницької міської об’єднаної громади, почали діяти безкоштовні дитячі гуртки з вивчення англійської мови у VinSmart. Тут діти зможуть готуватися до школи та поліпшити свій рівень знань мови.

Метою відкриття гуртків є створення доступної та цікавої платформи для діток від 3 до 8 років, охочих всебічно розвиватися. Під керівництвом досвідчених викладачів заняття в гуртках будуть розраховані на всі рівні підготовки – від початкового до високого.

В рамках зустрічей будуть проводитися заняття з вивчення орфографії, лексики, вимови та граматики. Практичний підхід до навчання заохочуватиме учасників до використання англійської мови у різних ситуаціях, що допоможе поліпшити їхні комунікативні навички. Крім того, плануються інтерактивні ігри та діалоги, які допоможуть учасникам відчути себе впевненіше у спілкуванні англійською мовою.

Наразі, як повідомляє староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, в селищі був дуже великий запит на гурток англійської мови, тому батьки місцевих малюків та самі діти з нетерпінням чекали на його відкриття. До гуртка долучились вже понад 50 дітей. Сформовано три групи. Гурток англійської розпочав роботу минулого тижня. Заняття проходять двічі на тиждень.

Як розповів директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира, відкриття нових напрямів діяльності на прилеглих територіях є активним вектором розвитку для молодого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань.

Як зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко, гурток з англійської вже користується надзвичайно великим попитом.

Дітки з задоволенням приходять. У Вінницьких Хуторах поки не було вчителя, було дуже багато запитань про те, коли такий гурток стартує. Надалі, зважаючи на євроінтеграційні процеси, ми маємо виховувати в молоді ті навички та знання, які їм знадобляться в майбутньому, англійська мова – це саме така навичка, – каже він.

Нагадаємо, у Вінницькому міському територіальному центрі надання соціальних послуг запрацював факультет англійської мови. До занять запрошують охочих вивчити мову міжнародного спілкування. Стати учнями гуртка можуть люди віком 60+.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше