У Вінницю з Сєвєродонецька переїхала фірма, яка займається нафтопродуктами

У Вінницю з Сєвєродонецька переїхала фірма, яка займається нафтопродуктами

13:51 25.07.2022

Підприємства з міст, де точаться активні бойові дії продовжують релокацію у Вінницю. Нині у нашій громаді маємо вже 105 переселених суб'єктів господарської діяльності. Нещодавно"зайшла" фірма, яка займається нафтопродуктами - з Сєвєродонецька.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

Підприємство має вісім автомобілів рухомого складу - 30 кубові цистерни. На жаль, не весь транспорт вдалося забрати з тимчасово окупованої території - мости зруйновані, немає переходів для вантажівок. На цьому підприємстві працювали близько 30 людей, частина з них переїхала у Вінницю. Вже з серпня вони мають запуститися в роботу. Алгоритм дій простий - закупівля пального в Європі, а збут - тут. Основний акцент буде на забезпеченні аграріїв. Міська рада зі свого боку допоможе налагодити контакти з місцевими сільськогосподарськими підприємствами, - написав він.

Андрій Очеретний також додав, що релоковані підприємці спершу Вінницю обирали з точки зору логістики, втім зараз вбачають й інші переваги для життя та ведення бізнесу у нашій громаді.

Активно готують дітей до початку навчального року та думають про придбання житла у місті, - зазначив він. - Ми зацікавлені у прозорості ведення бізнесу - саме від цього залежить міський бюджет. Звідти, відповідно, гроші йдуть на розвиток освіти, медицини, організацію культурних заходів, утримання благоустрою міста, - підкреслив Андрій Очеретний.

Нагадаємо, переселенка з Авдіївки відкрила власну справу на Вінниччині. Дівчина вирішила відкрити кав'ярню у Теплику. Частину з прибутку передають на потреби українських захисників.

Читайте також

У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше