У Вінницю з гарячих точок переїхало 30 підприємств та 38 ФОПів

У Вінницю з гарячих точок переїхали 30 підприємств та 38 ФОПів

14:37 24.06.2022

Станом на 24 червня кількість релокованих підприємств у Вінниці зросла до 30, ФОПів – до 38. У Вінницю перемістився бізнес з Херсона та Луганщини.

Основними сферами, в яких вони працюють є енергетична, харчової промисловості та ІТ. Також незабаром планується відкриття нового кафе в середмісті Вінниці, у якому працівники самостійно будуть виготовляти кондитерські вироби, молочні сири та морозиво.

Пожвавлення ділової активності - це один з головних інтересів у цей буремний час. Вже завтра, 24 червня, буде рівно чотири місяці з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Нам швидко вдалося перейти на воєнні рейки економіки. Тепер потрібно спрямовувати всі зусилля на створення осередку, яке забезпечить можливості для розвитку та боротьби з ворогом навіть попри проведенні бойових дій на сході та півдні України, – про це зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Також Андрій Очеретний підкреслив, що Вінницька міська рада й надалі буде напрацьовувати механізми для спрощення роботи малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, у Вінниці відновили роботу 24 з 27 релокованих компаній. Мер Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що це дало зможу забезпечити 260 робочих місць для людей.

Читайте також

Місив фронтові дороги замість тіста на Донеччині загинув вінничанин з позивним «Пекар»
Місив фронтові дороги замість тіста: на Донеччині загинув вінничанин з позивним «Пекар»
Детальніше
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей куди звертатися та які документи готувати
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей: куди звертатися та які документи готувати
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
До останнього вірили у диво: на Донеччині загинув відважний прикордонник Микола Вівсяний
До останнього вірили у диво: на Донеччині загинув відважний прикордонник Микола Вівсяний
Детальніше
Калинівська громада передала високотехнологічні дрони нацгвардійцям на Покровський напрямок
Калинівська громада передала високотехнологічні дрони нацгвардійцям на Покровський напрямок
Детальніше
Координати болю, що стали мистецтвом вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Координати болю, що стали мистецтвом: вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Детальніше