У Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж з польського міста Радом

У Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж з польського міста Радом

17:45 22.04.2022

До Вінниці регулярно приходять тонни міжнародної допомоги, яку в подальшому направляють тим містам, які цього найбільше потребують. Цього разу прийняли вже восьмий вантаж "гуманітарки" з польського міста Радом.

Це три тонни необхідних речей як для цивільних, так і для військових людей: ліки, військове взуття та балаклави, хірургічний набір для проведення операцій в польових умовах, підгузки для дітей та дорослих, аптечки, cистеми для крапельниць та медичні штативи до них, провізія, ковдри, дитячі візочки та ліжечка.

Волонтери вже розвантажили пакунки, розподілили все за призначенням. Зокрема, військове взуття та балаклави направили захисникам, хірургічний набір, системи для крапельниць та медикаменти - в лікарні. У польському місті Радом, звідки й надходить гуманітарна допомога, є центр для біженців "Kamienica Deskurów". Назва закладу відповідає призначенню цього центру: "Місце, де об'єднуються зусилля багатьох", - повідомляє Вінницька міська рада.

У Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж з польського міста Радом

Збору гуманітарної допомоги для України посприяли: Віце-президент міста Радома Матеуш Тичиньський, волонтери Кароліна Ягода Адамчик, Бартош Беднарчик та Томаш Лок.

Нагадаємо, повністю укомплектований автомобіль швидкої медичної допомоги передали для Вінниці з польського міста Радом. Додатково - ще й обладнання для використання у складних ситуаціях, а також бус, повний ліків.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше