У вінницьких закладах освіти прихистили 391 евакуйованого

У вінницьких закладах освіти прихистили 391 евакуйованого

14:56 28.02.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують цілодобово приймати та розміщувати евакуйованих з інших міст України, їх забезпечують харчуванням та теплими речами. 

За вчорашній день заклади освіти міста прийняли 391 людину. Станом на ранок сьогоднішнього дня в них перебувають 280 біженців. Здебільшого - це жінки та діти з Києва, Чернігова, Одеси та Луганська. Решта - поїхали далі.

Вчора ми прийняли 391 біженця. Вранці сьогодні залишилось 280 людей. Одні переночували, а потім поїхали далі. Інші залишаються у нас. Ми забезпечуємо їх усім необхідним. Дефіциту харчів та засобів гігієни немає. Вінничани приносять теплі речі, ковдри. Не стоїть осторонь і вінницький бізнес, передає продукти харчування. Всі згуртовані. Ми розміщуємо людей на базах трьох шкіл, підготували місця і в семи гуртожитках ПТНЗ, - зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Оксана Яценко додає, що сьогодні мають прибути до Вінниці 100 біженців з Києва, серед них є люди з інвалідністю. Крім того, їдуть 40 людей з Краматорська та 25 – з Волновахи.

Щодо розміщення переселенців за більш детальною інформацією, слід звертатись за номером телефону: 15-60.

Нагадаємо, Червоний Хрест оголошує терміновий збір речей та коштів для евакуйованих людей в Вінницьку область. Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше