У Вінницькому торговельно-економічному інституті встановили потужний генератор

У Вінницькому торговельно-економічному інституті встановили потужний генератор

22:10 05.01.2024

Представники Вінницької міської ради 4 січня побували у Вінницькому торговельно-економічному інституті державного торговельно-економічного університету. Напередодні навчальному закладу муніципалітет передав потужний дизельний генератор задля забезпечення безперебійного освітнього процесу в умовах можливого відключення світла.

Попередній навчальний рік для інституту був складним через блекаути, але тепер викладацький та професорський склад, як і студентство мають можливість працювати та спілкуватися наживо.

Важливо, що у випадку вимкнення електроенергії цей прилад забезпечить безперебійним електропостачанням одразу два корпуси вишу, а отже молодь зможе продовжувати навчатися. З такою ж метою напередодні муніципалітет передавав генератори й для Вінницького національного технічного університету. Така можливість у Вінницької міської ради з’явилася завдяки надійним партнерам – місту Мюнстер та посольству Німеччини в Україні.

Про це розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

Директорка Вінницького торговельно-економічного інституту державного торговельно-економічного університету Наталія Замкова подякувала за скоординовану роботу Вінницької міської ради, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та німецьких партнерів, завдяки яким вдалося забезпечити університет потужним генератором.

Сьогодні наші викладачі та студенти мають можливість працювати не перериваючи освітній процес. З 1 вересня всі наші студенти навчаються в аудиторіях, всі заходи відбуваються наживо – ми всі сумували за живим спілкуванням. Генератор, який нам передала Вінницька міська рада, розрахований на 180 кВт, завдяки йому у нас є можливість забезпечити роботу одразу двох центральних корпусів, розміщених у середмісті Вінниці. Минулого року через блекаути та постійні обстріли енергетичної інфраструктури було важко, студенти навчалися дистанційно, – сказала Наталія Замкова.

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Андрій Піжевський та Світлана Куца переконані, що права зупинятися – нема, потрібно й далі працювати та допомагати тим, хто цього потребує. Безперервний освітній процес – це міцний фундамент для розвитку майбутніх фахівців та експертів у різних галузях, які будуть відбудовувати Україну та створювати якісні та комфортні умови для життя в державі для громадян.

Нагадаємо, електрики, енергетики та спеціалісти з кібербезпеки: безперебійний процес для навчання молодих спеціалістів у випадку блекауту забезпечить потужний генератор. Ще одне джерело безперебійного живлення встановили в одному з навчальних корпусів Вінницького технічного університету.

Embedded thumbnail for У Вінницькому торговельно-економічному інституті встановили потужний генератор

Читайте також

«Діти мають право на дитинство» гумштаб організував черговий благодійний захід у Вінниці
«Діти мають право на дитинство»: гумштаб організував черговий благодійний захід у Вінниці
Детальніше
Ще сто FPV-дронів передали з Вінниці одразу для двох військових формувань
Ще сто FPV-дронів передали з Вінниці одразу для двох військових формувань
Детальніше
Вінницька громада передала 100 FPV-дронів бійцям на покровський напрямок
Вінницька громада передала 100 FPV-дронів бійцям на покровський напрямок
Детальніше
Вінниця передала чергове авто для ЗСУ, яке придбали в межах роботи Міжрегіонального гумштабу
Вінниця передала чергове авто для ЗСУ, яке придбали в межах роботи Міжрегіонального гумштабу
Детальніше
Стрибали на батутах та пірнали у сухі басейни Гуманітарний штаб організував розваги для малечі
Стрибали на батутах та пірнали у сухі басейни: Гуманітарний штаб організував розваги для малечі
Детальніше
Повнопривідні автівки та 150 FPV-дронів передала Вінниця захисникам на Харківський напрямок
Повнопривідні автівки та 150 FPV-дронів передала Вінниця захисникам на Харківський напрямок
Детальніше