У вінницькому парку встановили перший інтерактивний будиночок для комах

У вінницькому парку встановили перший інтерактивний будиночок для комах

15:52 27.05.2025

У Вінниці з'явився перший інтерактивний будиночок для комах - його розмістили у Центральному парку ім. М. Леонтовича.

Про це 27 травня інформує Дирекція парків та дозвілля територіальної громади.

Комунальне підприємство Вінницької міськради «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» радо долучилось до реалізації екологічного проєкту «Інтерактивні будиночки для комах», який спрямований на формування екологічної свідомості громади та підтримку біорізноманіття, - йдеться у повідомленні.

На території Центрального встановили спеціальний екобудиночок для комах. Поруч розмістили табличку з QR-кодом, що веде до мобільного застосунку INaturalist, за допомогою якого всі охочі можуть дізнатись більше про види комах, у тому числі й червонокнижних, які можуть оселитися у цих будиночках.

У вінницькому парку встановили перший інтерактивний будиночок для комах

До реалізації цього інноваційного та важливого для громади проєкту долучились громадські організації:

  • «ЕкоБенд», 
  • «Зелена візія», 
  • «Асоціація молодих лідерів», 
  • Молодіжний Банк Ініціатив Вінниці, 
  • «Національна мережа розвитку локальної філантропії» та Robert Bosch Stiftung.

Ми впевнені: турбота про довкілля починається з малих, але системних кроків. І «готелі для комах» — це саме той приклад, який надихає дітей, молодь та дорослих бути свідомими, відповідальними та дбайливими до природи, - додають у дирекції парків.

Нагадаємо, у центральному парку Вінниці вже стартував сезон атракціонів. Аби відпочинок вінничан та гостей міста був безпечним та комфортним, перевіряли конструкції атракціонів на витривалість, справність електрики та механізмів.

Читайте також

Як власниця вінницького кінного клубу рятує коней з окупованих територій
Як власниця вінницького кінного клубу рятує коней з окупованих територій
Детальніше
у Вінниці відкрили фотовиставку Чотири лапи – тисячі історій
У Вінниці відкрили фотовиставку "Чотири лапи – тисячі історій"
Детальніше
У Вінниці запустять сервіс переливання крові для тварин
У Вінниці запустять сервіс переливання крові для тварин
Детальніше
Сироварня та ранчо на Вінниччині створили унікальний туристичний маршрут
Сироварня та ранчо: на Вінниччині створили унікальний туристичний маршрут
Детальніше
Суд заборонив видобуток корисних копалин на території заказника «Гора Лисківка»
Суд заборонив видобуток корисних копалин на території заказника «Гора Лисківка»
Детальніше
Зелена країна у Вінниці висадили мільярдне дерево
Зелена країна: у Вінниці висадили "мільярдне дерево" в рамках президентської програми
Детальніше