У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок коронавірусної хвороби

У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок коронавірусної хвороби

14:35 09.04.2021

У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок захворювання на COVID-19. Інфікувався суддя.

Загалом в установі занедужало п’ятнадцять працівників. Станом на 9 квітня, тринадцять –  вже позбулися хвороби, а двоє – лікуються.

Щоб убезпечити відвідувачів від коронавірусу, в апеляційному суді встановили скриньку для вхідної кореспонденції. Також тут закликають брати участь в судових засіданнях у режимі відеоконференції, а документи надсилати електронною поштою або через “Електронний суд”, - інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Нагадаємо, коронавірус б’є по бізнесу.

Читайте також

Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше