У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок коронавірусної хвороби

У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок коронавірусної хвороби

14:35 09.04.2021

У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок захворювання на COVID-19. Інфікувався суддя.

Загалом в установі занедужало п’ятнадцять працівників. Станом на 9 квітня, тринадцять –  вже позбулися хвороби, а двоє – лікуються.

Щоб убезпечити відвідувачів від коронавірусу, в апеляційному суді встановили скриньку для вхідної кореспонденції. Також тут закликають брати участь в судових засіданнях у режимі відеоконференції, а документи надсилати електронною поштою або через “Електронний суд”, - інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Нагадаємо, коронавірус б’є по бізнесу.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше