депутат

У Вінницькій міській раді новий депутат - Тарас Ковальчук

12:29 25.03.2022

У складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. 25 березня на початку сесії міськради голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук повідомив, що 23 лютого було скликано засідання Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області. На якому було прийнято відповідне рішення про реєстрацію депутатом Вінницької міської ради Тараса Ковальчука.

42-річний Тарас Ковальчук є директором ТОВ "Зодчий". Робота цього підприємства пов’язана із сферою будівництва та виробництва. Основний напрямок - фасування, доставка, реалізація цементу та оздоблювальних матеріалів для термомодернізації будівель від провідних українських виробників. Трудову діяльність розпочав в 1995 році простим робітником. З 2001 року - заступник директора з комерційної роботи "Зодчий", яке очолив у 2002-му. Восени 2020 року на місцевих виборах обирався від партії "Українська Стратегія Гройсмана".

В квітні 2021-го року, коли відбулось 1-ше установче засідання Ради підприємців при міському голові, за пропозиціями представників вінницького бізнесу, які увійшли до нового складу цього органу - Ковальчука обрали співголовою оновленої Ради підприємці, - повідомляє Вінницька міська рада.

Міський голова Сергій Моргунов на початку засідання сесії вручив Тарасу Ковальчуку посвідчення депутата міської ради та нагрудний знак. І з 25 березня Ковальчук приступив до виконання депутатських обов’язків замість Ігоря Ткачука, до якого партія застосувала імперативний мандат.

У Вінницькій міській раді 8 скликання Тарас Ковальчук працюватиме в постійній депутатській комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Нагадаємо, другий місяць протистояння російським загарбникам. Вінниця зберігає спокій. Комунальні служби працюють у штатному режимі.

Читайте також

В Україні продовжили воєнний стан та мобілізацію: на який термін і які є обмеження?
Детальніше
Альтернативні джерела енергії для багатоповерхівок: нові рішення від Вінницької міської ради
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Вінниця передала ще 200 FPV-дронів та 10 Mavic 3-T Захисникам
Детальніше
Міська рада передасть технічну допомогу для ще 18 військових частин
Детальніше