У Вінницькій громаді запустили два тролейбуси за новим маршрутом

У Вінницькій громаді запустили два тролейбуси за новим маршрутом

09:09 11.07.2024

Вінницька транспортна компанія випустила на рейс два тролейбуси за новим маршрутом – №22. Курсуватимуть вони з кінцевої зупинки "Вишенька" до Десни. «VinLine» низькопідлогові, енергоощадні та багатомісні.

В такий спосіб цей громадський транспорт сполучатиме кілька мікрорайонів, зокрема Центр міста. Маршрут пролягатиме через Водоканал.

На цьому маршруті курсуватимуть два інклюзивних та енергоощадних тролейбуси «VinLine» пасажиромісткістю до 98 осіб. Загальна довжина нового маршруту складає 15.7 км, з них 3 км тролейбус курсуватиме автономним ходом. Новий маршрут складається з 32 зупинок. Інтервал руху в годину пік складає 56-66 хв. Продовжуємо працювати над розширенням мережі муніципального транспорту. Тролейбуси з автономним ходом, які є у «Вінницькій транспортній компанії» дають можливість запроваджувати тролейбусний рух до віддалених мікрорайонів міста, в тому числі до приєднаних громад, де відсутня контактна мережа тролейбуса. У 2021 році було продовжено тролейбус до села Писарівка, що дозволило покращити транспортне обслуговування мешканців сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка. Сьогодні ж запроваджуємо тролейбусний рух до селища Десна, що покращить транспортне сполучення селища з іншими мікрорайонами Вінниці, – розповідає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Завдяки новому маршруту мешканцям Десни буде зручно дістатись в інші частини міста.

Мешканці громади звертались з проханням об’єднати маршрутом громадського транспорту Десну із центром Вінниці та Вишенькою. Щоб громадський транспорт курсував вулицею Київською, адже наші діти навчаються у тамтешніх ліцеях. І сьогодні запустили цей новий тролейбусний маршрут, - каже староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, – Місто Вінниця та приєднанні території гуртом працюють над тим, аби розвивати інфраструктуру, попри усі виклики війни.

У Вінницькій громаді запустили два тролейбуси за новим маршрутом

До обіду першого дня маршрутом скористались близько 1 000 пасажирів.

Сьогодні їдемо вдруге з міста, дуже зручно, нам тролейбуси необхідні, адже ми діставалися, здебільшого маршрутками. Тролейбус великий, просторий. Сьогодні спека, а в ньому комфортна температура, дякую нашій селищній голові та міській раді за те, що дбають про інфраструктуру, як би не було важко у наш час, - каже одна з перших пасажирок, жителька Десни пані Марія.

І автобус, і тролейбус

У напрямку Десни, також курсує автобус №30 «Будинок відпочинку — Десна».

Нагадаємо, інклюзивні та енергоощадні. Ще два нові тролейбуси «VinLine» виїхали на маршрути Вінниці.

Читайте також

Обмеження руху для вантажівок тимчасово ввели на Вінниччині. Скільки заплатять штрафу порушники?
Детальніше
Громадський транспорт Вінниці: комфортність, розвиток та виклики
Детальніше
Чи є правила для водіїв електросамокатів та яка відповідальність за створення аварійних ситуацій?
Детальніше
Ще шість автобусів з низькою підлогою і пандусами придбає Вінницька транспортна компанія
Детальніше
Збили дитину на самокаті: у Вінниці двоє хлопців рухаючись на електросамокаті наїхали на дівчинку
Детальніше
Благодійний мотопробіг байкерів пройшов у Вінниці - зібрали 70 тисяч гривень для військових
Детальніше