У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

16:22 12.03.2021

З початку року вже третій житель Вінницької міської територіальної громади відзначив 100-річний ювілей. Це Федір Григорович Козлов, який мешкає на Вінницьких Хуторах.

Федір Григорович пройшов Другу світову війну. Потім продовжив військову службу, а після виходу на пенсію працював на колишньому ламповому заводі. Виховав сина, має двох онуків, а нещодавно народилась правнучка.

12 березня, у день народження Федора Григоровича, привітати його зі 100-річчям приїхали депутат міської ради Дмитро Науменко та директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова. Вони передали вітання ювіляру від міського голови Сергія Моргунова, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради, і вручили Почесну грамоту та грошову премію.

У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

Також ювіляр приймав вітання від старости Вінницько-Хутірського округу Владислава Кривешко та депутата обласної ради Сергія Кривешко.

Відповідно до Комплексної програми "Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2015-2021 роки" мешканцям, яким виповнилось 100 років, призначається довічна щомісячна матеріальна допомога в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

Федір Григорович Козлов з початку цього року став уже третім жителем громади, який відзначив своє 100-ліття. У січні 100 років виповнилось двом вінничанкам. Це Марія Олександрівна Куліченко, вдова, учасник війни. Виховала 2 дітей, має 2-х онуків. Багато років працювала у Вінницькій філармонії у відділі кадрів, трудовий стаж її налічує 40 років. Так само понад 40 років пропрацювала вчителькою української мови Євдокія Степанівна Мироненко, також учасник війни. Має доньку, онучку і троє правнуків.

У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра

Нині у Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді мешкає уже одинадцять 100-річних жителів.

Нагадаємо, У Калинівці 100-річна бабуся відсвяткувала ювілей в Міжнародний жіночий день

Embedded thumbnail for У Вінницькій громаді привітали 100-річного ювіляра