У Вінниці звітували про підтримку Збройних Сил та соціально-економічний розвиток громади

У Вінниці звітували про підтримку Збройних Сил та соціально-економічний розвиток громади

12:26 23.02.2024

Торік на придбання спецобладнання для українських військових направили 49,8 млн грн з Фонду підтримки Збройних Сил України та соціально-економічного розвитку Вінницької міської територіальної громади. Його створили у Вінниці у 2023 році, щоб якісно та оперативно допомагати українській армії, а також дбати про безпеку в громаді. 

23 лютого під час чергового засідання сесії Вінницької міської ради, прозвітували про надходження та використання коштів фонду за попередній рік.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що безпека та оборона залишаються основними пріоритетами Вінницької міської ради. Тому дуже важливо об’єднуватися, щоб рятувати життя українських військовослужбовців, які обороняють Україну від навали російських окупантів.

Минулого року ми створили цільовий фонд підтримки ЗСУ. 35 безпілотних авіаційних комплексів та 140 тепловізорів вдалося закупити для наших військових за кошти, які закумулювали з різних джерел у муніципальному Фонді підтримки ЗСУ. Важливо, що це обладнання вже у хлопців та дівчат на передовій, допомагає нищити ворога, – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Ми намагаємося акумулювати кошти з різних джерел для підтримки Сил Оборони. І ця допомога лише зростає. Якщо торік з бюджету громади спрямували на безпеку та оборону понад 550 млн грн, то цього року на пріоритет безпека та оборона заклали майже 1 млрд грн. До речі, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку ЗСУ.

Основним завданням Фонду стало акумулювання коштів, які надходять з різних джерел, серед яких і фонд соціально-економічного розвитку та донати від інших резидентів України. З накопичених грошей левову частку, майже 50 млн грн, направили на придбання тепловізійних монокулярів та безпілотних авіаційних комплексів розвідувального та ударного типу. Вся техніка вже передана військовослужбовцям і успішно використовується на фронті проти російського ворога.

Станом на початок цього року Фондом закумульовано 20,1 млн грн.

Як приєднатись і підтримати ЗСУ

Кожен охочий має можливість внести довільну суму на підтримку ЗСУ. Для цього можна перейти в сервіс “Швидко сплатити” за посиланням або відсканувати QR-код в додатку Приват24.

У Вінниці звітували про підтримку Збройних Сил та соціально-економічний розвиток громади

Нагадаємо, вигравали різноманітні конкурси, творили, перемагали в грантових програмах, волонтерили, проводили благодійні концерти, культурно-мистецькі заходи, акції зі збору коштів та гуманітарної допомоги для ВПО та ЗСУ, а також займались культурною дипломатією. Під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради директор департаменту культури Максим Філанчук прозвітував про хід виконання Програми розвитку культури і мистецтва Вінницької міської територіальної громади у 2023 році.

Читайте також

У Калинівку "на щиті" повертається нацгвардієць Олександр Гаврилюк
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше