У Вінниці знову відбулася акція «Не мовчи! Полон вбиває»

У Вінниці знову відбулася акція «Не мовчи! Полон вбиває»

10:16 03.12.2024

У Вінниці знову відбулася акція «Не мовчи! Полон вбиває», яка об’єднала усіх небайдужих задля важливої мети — нагадати про долю українських військовополонених, які й досі перебувають у неволі.  

Про це інформують у центрі «ЯМаріуполь» Вінниця.

Учасники заходу закликали водіїв та перехожих не залишатися осторонь. Вони нагадували, що наші захисники — це герої, які свідомо пішли на ризик, боронячи країну. Полон для них — справжнє випробування, яке кожен день стає боротьбою за життя, - йдеться у повідомленні.  

На акції були присутні маріупольці, родичі полонених воїнів, вінничани та помічник ветерана центру «ЯМаріуполь».

У Вінниці знову відбулася акція «Не мовчи! Полон вбиває»

Нагадаємо, вінничан запрошують взяти участь в акції-нагадуванні про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти. Про це інформує Центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь».

Читайте також

Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше