У Вінниці "Зеленбуд" продовжує доглядати за зеленими насадженнями

У Вінниці "Зеленбуд" продовжує доглядати за зеленими насадженнями

16:29 29.07.2022

Колектив "Вінницязеленбуд" активно виконує роботи по догляду за зеленими насадженнями, а саме викошування газонів полів та підживлення насаджень на території Вінницької громади.

Також працівники здійснюють активну боротьбу зі шкідниками та хворобами зелених насаджень. Адже за рахунок сприятливих погодніх умов хвороби поширюються досить швидко. Паралельно зазначеним роботам, працівники підприємства обрізають гілля з дерев, формують крони, готують цибулини квітів до висадки восени. Також переглядають технологічні карти внесення добрив, аде вже настала друга половина вегетаційного періоду, застосовують фосватно-калійні добрива.

Наразі найбільшу увагу акцентуємо на підготовці дерев до зими. Щоб дерева чи обмерзлі гілки не впали під час завірюхи чи сильних вітрів, їх додатково обстежують. Потрібно детально дослідити кожне дерево, яке знаходиться в місці великого скупчення людей, таких як: зупинки, пішохідні переходи, парки та магазини, - розповідає виконуюча обов'язки директора "Вінницязеленбуд" Тетяна Прибиш.

Нагадаємо, "Вінницязеленбуд" висадив цьогоріч на міських клумбах квіткові композиції в народному стилі. Квіти працівниці "Зеленбуду" виростили упродовж зимового періоду у теплицях та на території парникового господарства.

Читайте також

Працівники Калинівської міської ради вийшли на весняну толоку
Детальніше
У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних
Детальніше
У 23 громадах Вінниччини висадять трояндові Алеї Слави на честь полеглих Героїв
Детальніше
На Жмеринщині незаконно вирубали дерев на понад 800 тис. грн
Детальніше
З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок
Детальніше
Житель Стрижавської громади сплатить понад 20 тис. грн за сім зрубаних дерев
Детальніше