У Вінниці завершили заміну 7 тисяч вуличних світильників

У Вінниці завершили заміну 7 тисяч вуличних світильників

14:59 29.12.2023

Фахівці «Міськсвітло», в рамках модернізації вуличного освітлення, уже завершили роботи із заміни 7 тисяч старих та енергозатратних ламп на нові LED-світильники, які є енергоощадними та мають триваліший термін експлуатації. 

У департаменті міського господарства зазначають, що окрім енергоощадності, покращення вуличного освітлення має на меті поліпшити безпеку для транспортного та пішохідного руху. Відтак, це відповідає принципам та пріоритетам Вінницької міської ради, а саме безпеці.

Зокрема, цього року вуличні ліхтарі замінили на понад 200 вулицях Вінницької міської територіальної громади, а саме по вулицях: 

  • Київській, 
  • Коцюбинського, 
  • Лебединського, 
  • С.Зулінського, 
  • 600-річчя, 
  • Р.Скалецького, 
  • Князів Коріатовичів, 
  • Привокзальна, 
  • Л.Лук’яненка, 
  • Гетьмана Мазепи та інших.

Фахівці департаменту міського господарства Вінницької міськради повідомляють, що працівники «Міськсвітло» виконали цьогорічний план із модернізації вуличного освітлення в повному обсязі.

Працівники «Міськсвітло» замінили сім тисяч енергозатратних вуличних ламп на нові енергоощадні LED-світильники, як і планувалось на цей рік. Заходи з енергоощадності в умовах воєнного стану є надзвичайно актуальними. Адже ворог, у будь-який момент може відновити терористичні обстріли критичної інфраструктури України. Окрім економії електроенергії, сучасні світлодіодні світильники значно покращать якість вуличного освітлення, що значною мірою убезпечить транспортний та пішохідний рух, – зазначив директор департаменту міського господарства Вінницької міськради Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінницьких Хуторах ввели в експлуатацію мережу зовнішнього вуличного освітлення по магістральній вулиці Богдана Хмельницького. Протяжність мережі складає понад 2,3 кілометра.

Читайте також

Досвід березневої атаки шахедів на місто як Вінниця контролює доступність укриттів
Досвід березневої атаки "шахедів" на місто: як Вінниця контролює доступність укриттів
Детальніше
Дев'ять будівель на Замості у Вінниці отримають на зиму оновлену тепломережу
Дев'ять будівель на Замості у Вінниці отримають на зиму оновлену тепломережу
Детальніше
У Вінниці оновили вже понад 80 прибудинкових територій — роботи тривають
У Вінниці оновили вже понад 80 прибудинкових територій — роботи тривають
Детальніше
Нержавіюча сталь та енергоощадне освітлення у Вінниці оновлюють ще один ліфт
Нержавіюча сталь та енергоощадне освітлення: у Вінниці оновлюють ще один ліфт
Детальніше
Кіберфахівці навчать вінничан ефективно захищати свої акаунти
Кіберфахівці навчать вінничан ефективно захищати свої акаунти
Детальніше
У Вінниці демонтують перешкоди, що блокують доступ до укриттів
У Вінниці демонтують перешкоди, що блокують доступ до укриттів
Детальніше