У Вінниці завершили капітальний ремонт подвір’я на вулиці Миколайчука
Упорядковане та затишне подвір’я біля вінницького багатоповерхового будинку №19 на Миколайчука. Тут нещодавно завершили капітальний ремонт – перший цього року по прибудинкових територіях. Минулого року тут замінили зношені за десятки років постійної експлуатації інженерні мережі. А вже цієї весни заасфальтували проїзди та тротуари. Також облаштували відмостку фундаменту будинку.
![У Вінниці завершили капітальний ремонт подвір’я будинку на вулиці Миколайчука](/sites/default/files/styles/compressor/1800x1350/inline-images/190585754_1949066635244423_7360757970262148739_n.jpg?itok=SUqQUZNX)
Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Цей двір – приклад комплексного підходу до оновлення міських дворів. До благоустрою території долучаються мешканці. З співвласниками працюємо по програмі співфінансування. Найважливіше у цьому питанні готовність мешканців змінювати на краще свої подвір’я та діяти разом. Тоді на кожному етапі робіт – від планування до реалізації – будуть прийматися рішення, які врахують різні побажання мешканців. Адже спільний двір має бути комфортним для всіх, - написав Сергій Моргунов.
![У Вінниці завершили капітальний ремонт подвір’я будинку на вулиці Миколайчука](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/191321393_1949064771911276_8052202639966113694_n.jpg?itok=0x4htdsG)
![У Вінниці завершили капітальний ремонт подвір’я будинку на вулиці Миколайчука](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/191400646_1949064735244613_4095960409555483817_n.jpg?itok=obquplLp)
Нагадаємо, На Порика замінюють мережу водовідведення