У Вінниці завершили будівництво нового корпусу лікарні швидкої медичної допомоги

У Вінниці завершили будівництво нового корпусу лікарні швидкої медичної допомоги

12:12 03.06.2021

У новому корпусі лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Київській завершили основні будівельні роботи. Триває наповнення закладу обладнанням та меблями. Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Корпус екстреної допомоги почали будувати у 2017 році. Ми розуміли, що це життєво необхідний проект, але водночас і амбітний. Вінниця - єдине місто, яке реалізує таку муніципальну ініціативу.  На площі у 3500 кв м має розміститися, насамперед, відділення екстреної медичної допомоги з необхідними зонами, сучасна реанімація на 18 місць, ургентний операційний блок. За цими медичними термінами – нові можливості для порятунку вінничан. Сюди доставлятимуть важких пацієнтів, у тому числі постраждалих в ДТП. Зона обслуговування - до 100 км, а це увесь госпітальний округ, - зазначив очільник Вінниці.

Щоб пацієнта якомога оперативно і безпечно транспортували у потрібне відділення, машина швидкої заїжджатиме на спеціальну площадку всередину приміщення. Це підхід сучасних європейських клінік. Ще на етапі проектування закладу радились з фахівцями італійського госпіталю Дон Калабрія - одного з кращих у світі.

Фактично нова "екстренка" стане опорною лікарнею для Вінницького регіону. Це найбільше медичне будівництво у місті, мета якого підняти рівень лікарської допомоги на найвищий рівень. Тільки монтажно-будівельні роботи профінансовано на понад 100 млн грн, левова частка з них – саме кошти громади. Співфінансування державного бюджету – близько 30%.

Наше завдання запустити новий корпус вже цього року. Частина сучасного медичного обладнання придбана, очікуємо завершення міжнародних торгів по решті. Але рушій тих змін, яких ми хочемо досягти по якості медичної послуги, саме – висококваліфіковані спеціалісти. Разом з колективом будемо впроваджувати нову філософію допомоги пацієнтам – за інноваційними методиками та у комфортних умовах, - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо,  Сергій Моргунов повідомив, що новий хірургічний корпус лікарні швидкої медичної допомоги можуть відкрити цьогоріч

 

Читайте також

У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Вінницький осередок Veteran Hub допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше