У Вінниці затримали 16-річного хлопця, який робив закладки по місту

У Вінниці затримали 16-річного хлопця, який робив закладки по місту

11:45 13.01.2023

12 січня у Вінниці поліцейські затримали 16-річного хлопця, у якого знайшли 45 зіп-пакетів амфетаміну, які він мав розповсюдити у місті. За такий злочин йому загрожує до восьми років ув'язнення.

Під час відпрацювання оперативної інформації працівники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно з поліцейськими батальйону патрульної служби особливого призначення "Вінниця" знайшли у 16-річного вінничанина 45 зіп-пакетів з амфетаміном.

Правопорушник зізнався, що заборонені речовини він планував збувати шляхом розкладання так званих закладок через месенджер Telegram. Вилучені речовини направили на експертизу, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці затримали 16-річного хлопця, який робив закладки по місту

Перебуває в ізоляторі

Неповнолітнього затримали в процесуальному порядку, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Хлопцю загрожує до восьми років ув'язнення. Слідство вирішує питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, у Вінниці оперативники затримали місцевого жителя, який поширював наркотики шляхом закладок. За таке правопорушення хлопцю загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також

У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву пішла з дому і не повернулась
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву: пішла з дому і не повернулась
Детальніше
На 74 році життя помер полковник міліції у відставці, колишній начальник міліції Липовця
На 74 році життя помер полковник у відставці, колишній начальник міліції Липовця
Детальніше
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
Детальніше
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше