У Вінниці запрацювали перші в Україні Муніципальні центри рекрутингу

У Вінниці запрацювали перші в Україні Муніципальні центри рекрутингу

20:58 11.03.2024

У Вінниці запрацювали Муніципальні рекрутингові центри. Їх розгорнули на базі трьох відділень ЦНАП «Прозорий офіс», а саме «Замостя», «Старе місто» та «Вишенька». 

Це перші в Україні центри такого спрямування, створені за ініціативи міста. Їхня мета – сприяння мобілізації та надання консультаційно-інформаційних послуг містянам, які хотіли б стати на захист Батьківщини або бути кадровими військовими.

На жаль, війна триває. Ми усі маємо розуміти, що армію у капусті не находять, тому маємо доносити людям, що є вакансії, що потрібно долучатися до Збройних Сил максимально там, де вони будуть корисними, щоб ми наближали нашу Перемогу, – каже інструктор з військового рекрутингу Вінницького міського об'єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, головний сержант Юрій Зелений.

Це спільний проєкт Вінницької міської ради та 120-ї окремої бригади Вінницької територіальної оборони. Тож рекрутерами центру є військовослужбовці цієї бригади.

Міський голова доручив виділити додаткові місця в наших Прозорих офісах, для організації роботи таких рекрутингових центрів. Центр надання адміністративних послуг забезпечив представників 120-ї окремої бригади не лише приміщеннями, а й укомплектував робочі місця всією необхідною офісною технікою, – зазначає директорка департаменту адміністративних послуг міськради Ірина Копчук.

У Муніципальних центрах рекрутингу повістки не видаватимуть. Тут очікують вмотивованих громадян України віком від 18 років без обмеження статті. За словами головного сержанта Юрія Зеленого, звернувшись до центру, люди зможуть самі обрати собі посаду за обраним фахом.

Зокрема, на сьогодні в 120 бригаді територіальної оборони є потреба у водіях, бойових медиках та стрілках. Але водночас також є вакантні місця для кухарів, логістів, менеджерів та людей, які в цивільному житті пов'язані зі сферою ІТ.

Я зробив пропозицію нашому керівництву, начальнику нашого об'єднаного міського територіального центру, започаткувати певну програму лояльності. Бо дійсно люди бояться, з якихось інших причин не являються в ТЦК, а вже є повістка на руках. Ми пропонуємо вихід з цієї ситуації. Якщо боїтесь відвідати ТЦК, приходьте в Муніципальні центри рекрутингу і самі обирайте собі посаду та служіть зі своїми, – зазначає Юрій Зелений.

Крім того, як зазначає Юрій Зелений, вінницький центр рекрутингу є унікальним, тим що тут надають послуги не лише з рекрутингу, а й з навчання.

Тому якщо хтось з абітурієнтів ще не визначився, планує, чи, можливо, його це зацікавило, він може звернутися в будь-який із центрів і отримати повну консультацію про вищі військові навчальні заклади, про сержантські коледжі військовим, отримати перелік документів та повний спектр послуг, який надає військовий рекрутинг.

У Вінниці запрацювали перші в Україні Муніципальні центри рекрутингу

Як розповідає координатор відкриття рекрутингових центрів солдат Роман Ковальський, при зверненні до центрів для людини спробують знайти найкращий варіант, зважаючи на її цивільні та військові спеціальності.

Наразі Міноборони відкриває свої рекрутингові центри, зокрема, такий відкрився уже у Львові, і представники відомства були приємно здивовані, коли дізналися, що у Вінниці уже є така ініціатива, – зазначає Роман Ковальський.

Муніципальні центри рекрутингу працюють за адресами:

  • просп. Космонавтів, 30, тел.: 098 050 51 10;
  • вул. Замостянська, 7, тел.: 097 953 60 32;
  • вул. Брацлавська, 85, тел.: 098 557 56 32.

Час роботи – з 8:30 до 16:00.

Наразі у відділенні «Замостя» в центрі рекрутингу створено п'ять робочих місць, у відділенні «Старе місто» – три, а у відділенні ЦНАП «Вишенька» – одне робоче місце (№48, де працюють два військовослужбовці).

Нагадаємо, у Вінниці запрацюють рекрутингові центри. Вони працюватимуть у трьох Прозорих офісах міста: на вулиці Замостянській, Брацлавській та на проспекті Космонавтів.

Embedded thumbnail for У Вінниці запрацювали перші в Україні Муніципальні центри рекрутингу

Читайте також

Розстріл патрульних на Вінниччині – причетність військовослужбовців перевіряють
Розстріл патрульних на Вінниччині – причетність військовослужбовців перевіряють
Детальніше
У Вінниці презентували фотовиставку «З Україною в серці»
У Вінниці презентували фотовиставку «З Україною в серці»
Детальніше
На фронті загинув Герой-навідник з Томашпільської громади
На фронті загинув Герой-навідник з Томашпільської громади
Детальніше
Чергову допомогу українським захисникам передали калинівчани
Чергову допомогу українським захисникам передали калинівчани
Детальніше
Нові подробиці розстрілу поліцейських на Вінниччині зловмисники — не військові 28 бригади
Нові подробиці розстрілу поліцейських на Вінниччині: вбивці — не військові 28 бригади
Детальніше
Невідомі вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині
Невідомі вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині
Детальніше