У Вінниці загубився 7-річний хлопчик: поліцейські повернули дитину додому

У Вінниці загубився 7-річний хлопчик: поліцейські повернули дитину додому

13:13 05.03.2021

Подія сталася у Вінниці. До Управління поліції охорони у Вінницькій області надійшла інформація, що зник 7-річний хлопець. Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці  Управління поліції охорони Вінниччини.

Зазначається, що до поліції звернувся батько хлопця. Чоловік був дуже стурбований, бо телефон сина не відповідав і додому після заняття він не повернувся. Заклад, який відвідує дитина,  знаходиться неподалік від дому, тому шлях займає зазвичай небагато часу. Відтак батьки звернулись до поліції. 

Отримавши орієнтування, наряд реагування у складі поліцейського охорони Максима Кицюка та поліцейського-водія Олександра Самборика, негайно попрямували до місця, де міг бути.

Ми почали відпрацьовувати прилеглу територію і по вулиці Стрілецькій побачили декілька хлопців серед яких, на щастя, був Денис. Він спілкувався з друзями і навіть не підозрював які переживання "подарував" батькам. Добре, що відшукали його і доставили додому здоровим і неушкодженим, - розповідає поліцейський роти реагування Управління поліції охорони Максим Кицюк.

Коли з дитиною постійно на зв’язку і очікуєш відповіді, а тут телефон мовчить, то не знаєш куди бігти і що робити. Зрозуміли з дружиною, що власними силами навряд чи відшукаємо сина. Тому відразу подзвонили в поліцію. В такі моменти ніби серце зупиняється від хвилювання. Я не можу підібрати слів вдячності поліцейським, які протягом 15 хвилин знайшли нашого сина і привезли додому, - говорить батько хлопця Андрій В’ячеславович.

Нагадаємо, Вночі у центрі Вінниці копи знайшли 5-річного хлопчика: малюк загубився

Читайте також

Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ: ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Детальніше
На вул.Пирогова у Вінниці патрульні зупинили п'яного водія “Мерседеса”
На вул.Пирогова у Вінниці патрульні зупинили п'яного водія
Детальніше
Юні вінничани з пільгових категорій відвідали ляльковий театр
Юні вінничани з пільгових категорій відвідали ляльковий театр
Детальніше
Вінничани ошукали громадянина Республіки Гана на понад 36 тис. доларів
Вінничани ошукали громадянина Республіки Гана на понад 36 тис. доларів
Детальніше
Поліція працює на місці смертельної ДТП у Вінницькому районі
Поліція працює на місці смертельної ДТП у Вінницькому районі
Детальніше
Резонансне вбивство двох школярів у Шаргороді поліція завершила розслідування
Резонансне вбивство двох школярів у Шаргороді: поліція завершила розслідування
Детальніше