У Вінниці з 8 червня  відновлюють роботу пришкільні табори

У Вінниці з 8 червня  відновлюють роботу пришкільні табори

09:43 24.05.2021

Пришкільні табори повертаються. Для понад 5 тисяч юних вінничан організують відпочинок при школах. Минулого року, у зв’язку пандемією COVID-19, пришкільні табори в країні не відкривались. Цього року їх роботу дозволили. Але, звичайно, з дотриманням вимог безпеки.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

З 8 червня літні табори почнуть приймати дітей на базі 33 закладів, зокрема, 5 з них - на території приєднаних громад. Зміна триватиме до 25 червня.

Групи формуватимуться невеликі – не більше 15 дітей. В основному, це учні початкових класів. Педагоги займатимуться з ними у засобах індивідуального захисту. Ми подбали, щоб школи були забезпечені масками, антисептиками та дезінфекторами. Усі активності переважно відбуватимуться на свіжому повітрі. В розважальній програмі школярів також передбачені екскурсія в аквапарк та похід у театр – на гарну виставу. Важливо, щоб у дівчат та хлопців залишились гарні враження від перебування у таборі, - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Жмеринських школярів на канікули відпустять пізніше

Читайте також

Від ідеї до проєкту вінницькі підлітки завершили курс громадянської освіти «Must Have»
Від ідеї до проєкту: вінницькі підлітки завершили курс громадянської освіти «Must Have»
Детальніше
Права дітей — голосом самих школярів у Вінниці підсумували роботу дитячих омбудсменів
Права дітей — голосом самих школярів: у Вінниці підсумували роботу дитячих омбудсменів
Детальніше
У Вінниці півторарічна дитина випадково зачинила маму на балконі
У Вінниці півторарічна дитина випадково зачинила маму на балконі
Детальніше
Ситуація навколо польських автобусів для Вінниці позиція міської влади
Ситуація навколо польських автобусів для Вінниці: позиція міської влади
Детальніше
Каруселі замість тривог у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Каруселі замість тривог: у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Детальніше
Книжкове літо у Вінниці бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Книжкове літо у Вінниці: бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Детальніше