У Вінниці визначили переможця відкритого чемпіонату міста з шашок

17:22 29.03.2023

На базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 за підтримки комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міськради відбувся відкритий чемпіонат міста Вінниця з шашок.

В турнірі брали участь 50 спортсменів. Перші місця здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Михайло Батутін та Софія Бевз.

Друга сходинка у змаганнях серед чоловіків за вінничанином Андрієм Данченко, третя – Олексієм Опанасюком (МДЮСШ № 6). А серед жінок срібну нагороду здобула Тетяна Ковальчук з міста Хмільник, а «бронзу» – Єлізавета Левіт зі спортивної школи №6.

Відкритий формат змагань зібрав не лише найкращих шашкістів обласного центру, а й з Вінницького району, Калинівки та Хмільника. Всі спортсмени продемонстрували неймовірний рівень гри у двох турнірах: турнір A – для кандидатів в майстри спорту, першорозрядників та сильних II розрядів, а також турнір Б – для шашкістів-початківців. Чемпіонат пройшов в запеклій боротьбі й тільки в останньому турі визначився переможець, – говорить тренер-викладач з шашок МДЮСШ № 6 Микола Леонов.

По завершенню змагань переможців нагородили кубками, медалями, грамотами та цінними призами від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Нагадаємо, в Ужгороді проходив чемпіонат України з сумо серед дорослих та молоді до 21 і 23 років (III-IV ранги). У змаганнях брали участь майже 200 спортсменів з усієї країни. З них 16 представників Вінницької МДЮСШ №5, які здобули призові місця.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу