У Вінниці визначили переможця акції "Вакцинуйся. Збережи життя", який отримає суперприз — авто
17 грудня у Вінницькій міській територіальній громаді відбувся третій, фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції "Вакцинуйся. Збережи життя".
Фінальний розіграш проходив у два етапи. Спершу 40 призів (20 велосипедів та 20 телевізорів) розіграли серед вакцинованих містян, які не стали переможцями попередніх розіграшів. А за суперприз – автомобіль Toyota Corolla – змагались усі учасники акції. Загалом це 28 147 вінничан.
Як і два попередні розіграші, фінальний проходив у хабі "Місто змістів". Усі охочі могли подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу "ВІТА" у Фейсбук, адже розіграш транслювали наживо в мережі інтернет, — інформує Вінницька міська рада.
Перш ніж розпочався розіграш, заступник міського голови, голова конкурсної комісії акції "Вакцинуйся. Збережи життя" Андрій Очеретний зазначив, що ця акція стартувала у Вінниці 1 вересня. Долучитись до неї мали змогу люди, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19. Загалом, для участі в акції "Вакцинуйся. Збережи життя" зареєструвались 28 147 містян.
Під час попередніх розіграшів, вінничани змагались за 30 телевізорів та 30 велосипедів. Усі переможці отримали свої подарунки. Нагадую, що акція проводиться з метою стимулювання мешканців Вінницької міської територіальної громади вакцинуватись від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, - каже Андрій Очеретний.
![У Вінниці визначили переможця акції Вакцинуйся. Збережи життя, який отримає суперприз — авто](/sites/default/files/styles/compressor/6000x4000/inline-images/u-vinnici-viznachili-peremozhcya-akcii-vakcinuysya.-zberezhi-zhittya-yakiy-otrimae-superpriz-avto-4.jpg?itok=ug4xW1x6)
На сьогоднішній день у Вінниці повний курс щеплень вже пройшли 131 575 містян, це – 43,9% від дорослого населення громади. Першою або двома дозами щепились 150 958 (50,3%) вінничан.
Третій, фінальний розіграш проходив у два етапи. У першому розіграли 20 телевізорів та 20 велосипедів, а у другому – автомобіль.
Конкурсна комісія проголосувала за те, що потенційними переможцями в ході третього розіграшу стане 41 учасник, з 1 по 20 номери – майбутні власники телевізорів, а від 21 до 40 – велосипедів, а ще одна людина – потенційний власник головного призу автомобілю Toyota Corolla.
![У Вінниці визначили переможця акції Вакцинуйся. Збережи життя, який отримає суперприз — авто](/sites/default/files/styles/compressor/6000x4000/inline-images/u-vinnici-viznachili-peremozhcya-akcii-vakcinuysya.-zberezhi-zhittya-yakiy-otrimae-superpriz-avto-3.jpg?itok=UOk0XTIK)
Визначення потенційних переможців відбулося автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Під час першого етапу розіграшу 60 учасників акції, які перемогли у попередніх розіграшах, цього разу за телевізори та велосипеди не змагались.
Нами було обрано сервіс random.org, як найбільш відомий та авторитетний на міжнародному рівні. Ми завантажили 28 087 записів до системи і вона випадковим чином визначить 40 потенційних переможців, - розповів директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.
Список потенційних переможців у прямому ефірі оголосив заступник міського голови Андрій Очеретний. Потім відбувся розіграш суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. За нього змагались всі учасники акції - 28 147 вінничан. Список тих, хто зареєструвався і дотримався усіх умов акції, завантажили в систему, яка автоматично визначила одного потенційного переможця.
![У Вінниці визначили переможця акції Вакцинуйся. Збережи життя, який отримає суперприз — авто](/sites/default/files/styles/compressor/6000x4000/inline-images/u-vinnici-viznachili-peremozhcya-akcii-vakcinuysya.-zberezhi-zhittya-yakiy-otrimae-superpriz-avto-2.jpg?itok=vH1hW4t8)
До 21 грудня департамент охорони здоров’я міської ради здійснить перевірку щодо проходження потенційними переможцями повного курсу вакцинації. Потім конкурсна комісія за результатами проведеної перевірки затвердить список переможців – власників 20 телевізорів та 20 велосипедів і головного призу - автомобіля Toyota Corolla окремим протоколом. А департамент економіки і інвестицій, після затвердження остаточного списку переможців акції, повідомить їм дату і час вручення подарунків. Список буде оприлюднений в засобах масової інформації.
Вручення призів відбудеться 21 грудня об 11:00 на майдані Незалежності перед будівлею міської ради.
Нагадаємо, 18 листопада 30 вінничан, які перемогли в акції "Вакцинуйся. Збережи життя", отримали 15 телевізорів та 15 велосипедів. Призи вручив мер міста Сергій Моргунов.