У Вінниці вирішили не встановлювати новорічну ялинку

У Вінниці вирішили не встановлювати новорічну ялинку

19:32 18.11.2022

Цьогоріч у Вінниці не будуть встановлювати новорічну ялинку в Центральному парку міста.

Влада громади вирішила, що масові святкування будуть недоречними на тлі повномасштабної війни. 

Нагадаємо, минулого року вінничани могли покататися в зимовому містечку на ковзанці, з’їхати на тюбі, випити гарячого ароматного глінтвейну та з’їсти шматочок шашлику. 

Embedded thumbnail for У Вінниці вирішили не встановлювати новорічну ялинку

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше