У Вінниці виконують капремонт стиків стінових панелей чергової багатоповерхівки

У Вінниці виконують капремонт стиків стінових панелей чергової багатоповерхівки

11:43 11.06.2024

Підвищать комфортність проживання та термін експлуатації будинку. В житловій багатоповерхівці на вулиці 600-річчя, 12 здійснюють капремонт стиків панелей. Роботи виконують на прохання мешканців та на умовах співфінансування. Основні витрати покриють з міського бюджету.

Капремонт стиків стінових панелей, які виконують в межах підготовки до опалювального сезону, спрямований на енергозбереження та підвищення стійкості міської інфраструктури.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства Віталій Місецький, виконання ремонту передбачає проведення гідроізоляційних робіт. Це дозволить запобігти руйнації конструктивних елементів будівлі. Фактично завдяки капремонту підвищується довговічність експлуатації будинку, а втрати тепла та рівень вологості в помешканнях мешканців – навпаки зменшуються.

Міжпанельні шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, відтак з часом їхнього оновлення потребують практично всі будинки такого типу. Гідроізоляційні роботи дозволяють уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

За його словами, після виконання робіт в будинку має стати сухіше та суттєво тепліше, адже розгерметизація панельних швів відіграє важливу роль у загальних втратах тепла через стіни.

Крім того, підрядник дає 10 років гарантії на свої роботи, що дозволить мешканцям не повертатися до цього питання ще тривалий час.

Відремонтували 10 будинків

Минулого року на замовлення департаменту житлового господарства вдалось відремонтували стики панелей 10 будинків. Цього року в місті уже виконали аналогічні роботи на двох будинках: 

  • вул.М. Ващука, 3
  • вул.М. Ващука, 13. 

Також завершується ремонт стиків панелей в житловому будинку на вулиці Стельмаха, 49.

Нагадаємо, у вінницькому ліцеї завершили капітальний ремонт покрівлі, яка перебувала в аварійному стані. Йдеться про Вінницький ліцеї №19, в якому відтепер дах утеплений та енергоефективний.

Читайте також

Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці відремонтували стики стінових панелей ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше