У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку

У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку

11:02 24.05.2024

У Вінниці розпочали капремонт контейнерного майданчика біля житлового будинку на вулиці Костянтина Василенка, 6. Будівельники уже виконали підготовчі роботи та розпочали монтажно-зварювальні роботи. Капремонт майданчика для збору твердих побутових відходів виконують на прохання мешканців, а фінансують коштом міського бюджету.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький, раніше контейнери для побутових відходів тут стояли просто неба, що призводило до рознесення сміття вітром та тваринами.

В межах робіт тут планується облаштування майданчика критого типу на п'ять сміттєзбірників, окремо для твердих та вологих відходів. Це дозволить сортувати сміття, а завдяки накриттю – покращиться належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території. Майданчики такого типу почали облаштовувати в місті з 2019 року. За цей час вони добре зарекомендували себе, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Додатково на контейнерному майданчику встановлять контейнер для піску, солі та сорбенту, що стане в пригоді в холодну пору року, під час ожеледиці.

Раніше цьогоріч в місті облаштували контейнерні майданчики за адресами: вулиця Київська, 110 та вулиця Соборна, 22.

Нагадаємо, вінницьким рятувальникам повідомили про займання сміття на вул.Якова Шепеля у Вінниці. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
Вінницькі студенти побували на будівництві муніципальної багатоповерхівки
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше