У Вінниці вшанували загиблих воїнів-афганців

У Вінниці вшанували загиблих воїнів-афганців

23:05 21.12.2021

Мовчки, ледь стримуючи сльози, до пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів вдови та небайдужі містяни поклали квіти. Так вони вшанували пам’ять тих, кого вже не повернути.

Нагадаємо, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Вінниці відбулось ряд заходів. Зокрема, у департаменті соціальної політики вручили афганцям грамоти та грошові премії.

Embedded thumbnail for У Вінниці вшанували загиблих воїнів-афганців

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше