У Вінниці вшанували пам'ять усіх загиблих українців у війні з росією

У Вінниці вшанували пам'ять усіх загиблих українців у війні з росією

15:02 29.04.2022

Сьогодні, 29 квітня, відбулась меморіальна акція "Вінниця пам’ятає" в пам'ять про військових та цивільних, які загинули у війні росії проти України. Захід пройшов на Замковій горі, яка є знаковим історичним місцем для всієї громади.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

За українськими християнським традиціям наступний тиждень після Великодня є поминальним. Зараз він набуває іншого змісту. Ми повинні завжди пам’ятати про всі жертви війни за Україну, про людей, які загинули через звірства росії. Фактично, це є геноцид українського народу, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Сила нашої нації в єдності і в пам’яті. Тому ми започаткували традицію проведення меморіальної акції "Вінниця пам’ятає". Думаю, що вінничани будуть підтримувати її щороку під час поминальних днів.

У Вінниці вшанували пам'ять усіх загиблих українців у війні з росією

Захід відбувся у музичному супроводженні відомих композицій, які виконав Вінницький академічний міський камерний хор ім. Віталія Газінського. Також, на знак вшанування пам’яті, згадували міста України, які зазнали найбільших страждань та руйнувань й історії мирних мешканців, що постраждали від російської агресії на території України.

Нагадаємо, 13 квітня у Вінниці вшанували пам’ять дітей, які стали жертвами війни, розв’язаної росією. На сходи міської набережної вони поклали дитячі іграшки та взуття.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
У Києві обірвався трос атракціону над Дніпром - є підозра, що загинув вінничанин
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше