У Вінниці влаштували курс психологічної підтримки для жінок в умовах війни

У Вінниці влаштували курс психологічної підтримки для жінок в умовах війни

13:11 14.03.2025

Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, VinSmart Центр та Відділ психологічної допомоги VinSmart Центру організували курс «Наше Коло» – серію тренінгів для жінок, спрямованих на зміцнення внутрішніх ресурсів та створення спільноти для подолання життєвих труднощів під час війни.

Програма складалася з п’яти зустрічей, під час яких учасниці мали змогу обговорити важливі аспекти психологічної стійкості, взаємин, особистих кордонів, а також опанувати нові навички для стабілізації емоційного стану.

Сьогодні важливо не лише говорити про психологічну стійкість, а й створювати простір, де жінки можуть справді відчути підтримку, поділитися своїм досвідом і знайти натхнення рухатися далі. “Наше Коло” стало саме таким місцем – тут кожна учасниця змогла не лише отримати корисні знання, а й усвідомити власну силу та можливості, – поділилася Юлія Мончак, начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради.

На попередніх зустрічах учасниці обговорювали баланс у житті, досягнення цілей, взаємини з собою та світом, а також важливість особистих кордонів. Завершальна зустріч була присвячена темі «Філософія достатку». Жінки аналізували фінансові стереотипи, навчалися керувати особистими витратами, створювати фінансову подушку та знаходити баланс між доходами й витратами.

Сучасні жінки стикаються з багатьма викликами і їм теж потрібна підтримка. “Наше Коло” – це простір, де можна відновити сили, поспілкуватися та знайти натхнення. Важливо, щоб такі ініціативи були доступні для всіх, хто цього потребує, – зазначив Дмитро Мира, директор VinSmart Центру.

Після завершення перших двох потоків учасниці висловили бажання продовжити зустрічі у відкритому форматі.

Насправді було багато запитів продовжити “Наше Коло”, тому ми відкрили можливість відвідувати зустрічі всім охочим, – зазначила Руслана Швець-Адамчук, керівниця відділу психологічної допомоги VinSmart Центру.

Організатори висловили вдячність всім учасницям і наголосили на важливості подальшого розвитку таких ініціатив.

Нагадаємо, відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, VinSmart Центр та креативний простір «Level 80» організували творчий майстер-клас для молоді Вінниці. Учасники занурилися у світ креативу та власноруч створили унікальні ловці снів.

річниця перемоги

Читайте також

На фронті загинув молодший сержант з Бершаді
На фронті загинув молодший сержант з Бершаді
Детальніше
На фронті загинув боєць з Оратівської громади
На фронті загинув боєць з Оратівської громади
Детальніше
Вінниця в роки Другої світової ставка Гітлера, нацистська окупація та пам’ять про жертв
Вінниця в роки Другої світової: ставка Гітлера, нацистська окупація та пам’ять про жертв
Детальніше
У Вінниці відбулася екскурсія на Меморіалі борців з нацизмом для Благодійного єврейського центру
У Вінниці відбулася екскурсія на Меморіалі борців з нацизмом для Благодійного єврейського центру
Детальніше
До року ув’язнення засудили громадянку рф, жительку Ободівської громади, за виправдовування російської агресії
До року ув’язнення засудили громадянку рф, жительку Ободівської громади, за виправдовування російської агресії
Детальніше
На Вінниччину “на щиті” повертається ще один Герой-захисник
На Вінниччину “на щиті” повертається ще один Герой-захисник
Детальніше