У Вінниці влаштовують діалогові зустрічі - вивчають потреби родин полеглих Захисників

У Вінниці влаштовують діалогові зустрічі - вивчають потреби родин полеглих Захисників

14:39 15.01.2024

Діалогові зустрічі з членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць – одне із завдань департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. 

На таких засіданнях фахівці департаменту, офісів соціального спрямування, пенсійного фонду вивчають потреби родин полеглих оборонців, роз’яснюють їм особливості статусу та розповідають про пільги, на які вони мають право. У 2023 році таких зустрічей пройшло дев’ять.

Наша мета – охопити підтримкою усі категорії населення Вінницької громади, які цього потребують. Зокрема, маємо дбати про членів родин полеглих Захисників і Захисниць. Їхні рідні віддали за свободу та суверенітет України найцінніше – своє життя. Ми, зі свого боку, вважаємо обов’язком не полишити їхні сім’ї та надати їм належну підтримку, – роз’яснює директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.

Департамент соціальної політики веде облік людей, чиї рідні загинули (померли) внаслідок бойових дій.

Також за дорученням міського голови Сергія Моргунова членам сімей полеглих оборонців надають повний соціальний супровід. Вони також мають право на муніципальні пільги. Мова йде про муніципальні грошові виплати для родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць до пам’ятних дат, компенсацію на отримання стоматологічних та ортопедичних послуг, компенсацію за самостійне отримання санаторно-курортного лікування; пільги на проїзд в муніципальному транспорті, допомогу на оздоровлення дітей, матеріальну підтримку для дітей полеглих Захисників і Захисниць, які йдуть до 1-го класу, право на отримання продуктових наборів та інше. 

Також під час зустрічей детально зупиняються на питаннях отримання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника, оформлення відповідного посвідчення та пенсійних виплат.

Важливо, що основний принцип подібних зустрічей – діалоговий формат зустрічі. На них кожен охочий зможе поставити питання та отримати кваліфіковану відповідь від фахівців департаменту, пенсійного фонду та офісів соціального спрямування Вінниці.

Про проведення зустрічей фахівці департаменту соціальної політики Вінницької міськради повідомляють в телефонному режимі особисто кожному.

Більше про муніципальні та державні пільги

Більше про муніципальні та державні пільги можна дізнатися в офісах соціального спрямування:

  • ЦНАП «Прозорий офіс» Правобережний, Вінниця, просп. Космонавтів, 30, II поверх Телефони: (0432) 50-83-91, 50-83-89, 068-98-38-390, 097-101-58-40,
  • ЦНАП «Прозорий офіс» «Лівобережний», Вінниця, вул. Замостянська, 7, II поверх Телефони: (0432) 50-86-69, 50-86-71, 068-98-38-340, 0931908393.

Нагадаємо, Громадська організація “Координаційний штаб з питань полонених та зниклих безвісти” отримає від Вінницької міської ради 1 600 літрів дизельного палива та бензину. Пальне необхідне для того, щоб транспортувати визволених з полону військовополонених до реабілітаційних закладів, а також до лікарень та санаторіїв.

Читайте також

Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
Усі 37 нічних “шахедів” збили, у тому числі й ті, які кружляли над Вінниччиною
Детальніше
Вінниця прощається із полеглим 52-річним воїном-добровольцем
Детальніше
Вінниця прощається із полеглим 23-річним розвідником з бригади «Червона калина»
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше