У Вінниці відшкодовуватимуть витрати на поховання загиблих внаслідок війни

У Вінниці відшкодовуватимуть витрати на поховання загиблих внаслідок війни

18:38 01.04.2022

У Вінниці передбачена грошова компенсація на проведення поховання загиблих внаслідок окупаційної війни Росії проти України.

Відшкодування призначається на поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, а також працівників критичної інфраструктури, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та закладів, які виконували свій службовий обов’язок із забезпечення життєдіяльності Вінницької міської територіальної громади.

Це передбачено змінами до Комплексної програми "Основні напрями соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2022-2026 роки", - повідомила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Вона акцентувала, що компенсація на поховання загиблих військовослужбовців передбачена, якщо на момент смерті вони були жителями Вінницької міської територіальної громади, або ж такими є один із батьків чи подружжя.

Відшкодування ж витрат на поховання працівників критичної інфраструктури буде здійснюватися незалежно від того чи були вони вінничанами.

Відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) осіб проводиться безпосередньо виконавцеві ритуальних послуг (комунальному підприємству “Комбінат комунальних підприємств” або іншому суб’єкту господарювання) або фізичній особі, яка здійснила таке поховання самостійно. Гранична вартість відшкодування не може перевищувати 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, на офіційному сайті Вінницької міської ради з’явився окремий сервіс з усією необхідною інформацією про засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше