У Вінниці відремонтують дитячо-спортивний майданчик на вул.Чехова

У Вінниці відремонтують дитячо-спортивний майданчик на вул.Чехова

17:22 11.08.2022

Щороку у Вінниці розширюєтеся мережа дитячих та спортивних майданчиків, де діти та молодь мають можливість проводити дозвілля та займатись спортом. Сьогодні, коли Україна переживає важкі часи воєнного часу, наше місто стало прихистком для тривалого проживання понад 67 тисяч людей, з яких орієнтовано 20 тисяч - це діти, тому створення комфортних та безпечних умов проживання для мешканців міста, особливо для дітей, які, за час війни вчилися онлайн, а на даний час не мають можливості проводити дозвілля в літніх таборах, є дуже важливим.

Цього разу до Вінницької міської ради із проханням про допомогу у проведенні капітального ремонту дитячо-спортивного майданчика з влаштуванням спортивного обладнання, звернулись мешканці ОСББ «Чехова-Комфорт», яке об’єднує житлові будинки на вул.Чехова, 9А, 9Б, 9В.

У дворі було два майданчики для дітей молодшого віку. Спочатку ми думали влаштувати власними силами декілька тренажерів, але потім звернулись до Вінницької міської ради й нам пішли назустріч. Підтримуючи ініціативу наших мешканців щодо участі у співфінансуванні, було прийняте рішення щодо проведення капітального ремонту дитячо-спортивного майданчика з влаштуванням мультифітнес-станції, - розповідає заступник голови правління ОСББ Сергій Курдибаха.

У Вінниці відремонтують дитячо-спортивний майданчик на вул.Чехова

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика передбачає комплекс робіт, в тому числі - влаштування мультифітнес-станції для проведення активного відпочинку діток та дорослих. Окрім цього, майданчик покриють гумовою плиткою для безпеки під час тренувань, а навколо нього буде плитка ФЕМ для зручного пересування.

Проєкт реалізовують на замовлення департаменту міського господа Нагадаємо, сприяння формуванню свідомого ставлення громадян до власного життя, здоров’я та фізичної активності є одним із важливих напрямів Стратегії розвитку міста «Вінниця 3.0». “Здоров’я громади залежить не лише від медицини, а й від систематичної фізичної активності. Вінничани, які займаються спортом з дитинства, не можуть уявити своє життя без пробіжки чи занять фітнесом. І одне з наших головних завдань – підтримувати ініціативи містян у цьому напрямі та зробити спорт у Вінниці привабливим і доступним для кожного, - каже директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький.

У Вінниці відремонтують дитячо-спортивний майданчик на вул.Чехова

Попри війну, вінничани не перестають піклуватись про власне здоров’я та продовжують шукати можливості для створення спортивних куточків поблизу своїх будинків. Це і не дивно, адже регулярне зайняття спортом знижує рівень гормону стресу, зміцнює опорно-руховий апарат, поліпшує мозкову діяльність та покращує творчі здібності.

Нагадаємо, із середини березня у Вінниці тривали традиційні заходи по прибиранню прибудинкових територій. Під час них, окрім самого прибирання, проводиться ремонт різних елементів благоустрою. Зокрема, цього року мешканці багатьох будинків у договорах з управлінськими компаніями серед таких робіт замовили поточний ремонт та фарбування 48 дитячих і спортивних майданчиків.

Читайте також

У Вінниці на благодійному заході збиратимуть гроші для "Червоної Калини"
Детальніше
Нацгвардієць з Вінниці Максим Улько став п'ятиразовим чемпіоном Європи з гирьового спорту
Детальніше
У Вінниці оновили й капітально відремонтували ліфт за адресою - вул.Григоренка, 67
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше