У Вінниці відновлюють ремонтні роботи в багатоквартирних будинках

У Вінниці відновлюють ремонтні роботи в багатоквартирних будинках

13:11 11.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді відновлюють роботи з капітальних ремонтів конструктивних елементів в багатоквартирних будинках, які були розпочаті до початку військового вторгнення російських окупантів в Україну.

Це ті роботи, які проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків, де створені ОСББ, і які обрали ремонт інженерних мереж по програмі підтримки об’єднань співвласників.

Наразі ми відновлюємо ремонтні роботи дахів, інженерних мереж, герметизуємо міжпанельні стики, лагодимо ліфти та облаштовуємо пандуси. Це ті роботи, які були розпочаті до війни з Росією. Не завершити їх буде неправильно, адже жителі чекають на виконання цих робіт. Поки жодних ремонтів на інших об’єктах розпочинати не будемо, очікуємо завершення військових дій в Україні, - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

З початку року, до початку війни Росії проти України, у семи вінницьких багатоповерхівках відремонтували інженерні комунікації, в одному висотному будинку провели капремонт ліфта.

Нагадаємо, у Вінниці внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пошкоджено один із острівців безпеки. Аварійна бригада вже відновила пошкодження.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці на п'ятиметровій глибині загинув будівельник
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше