У Вінниці відкрили ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС (2)

У Вінниці відкрили ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

14:11 02.09.2024

У Вінниці 2 вересня розпочав роботу один із перших в країні ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Навчатися у них зможуть діти загиблих, поранених або зниклих безвісти працівників та військовослужбовців органів системи МВС й Сил безпеки та оборони України, а також діти учасників бойових дій. Обов’язковою умовою для вступу до ліцеїв є закінчення дев'ятого класу школи або іншої освітньої установи. 

Про це інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Ліцеї МВС орієнтовані на виховання патріотичної, вмотивованої та дисциплінованої молоді, яка у майбутньому зможе поповнити лави правоохоронців, рятувальників та військовослужбовців. Ліцеїсти будуть не лише навчатися, але і безоплатно проживати на території ліцею, забезпечуватимуться форменим одягом та багаторазовим збалансованим харчуванням, - йдеться у повідомленні.

У Вінниці відкрили ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

В онлайн-форматі, Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко привітав присутніх, підкресливши, що сьогодні наша головна мета – пам’ятати про всіх, хто боровся за Україну.

Наша мета - не забути ніколи, ні зараз, ні після закінчення війни жодного Героя. В першу чергу тих, хто віддав найцінніше - своє життя за нашу державу, за кожного з нас. Вшануймо хвилиною мовчання пам'ять кожного та кожну хто героїчно загинув під час цієї війни,- зазначив Ігор Клименко.

Голова ДСНС України Андрій Даник привітав ліцеїстів та зауважив, що завдяки спільним зусиллям, будівництво ліцею вдалося здійснити за короткий термін. 

Ми маємо надію, що вам сподобається. Хочу запевнити, що керівництво Державної служби надзвичайних ситуацій, керівництво Міністерства внутрішніх справ зробить все, щоб ви отримали найкращий рівень освіти і стали дійсно елітою нашої країни, - зазначив Андрій Даник.

У Вінниці відкрили ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

Відомо, що Вінниця - одне з п'яти міст, в яких створили такі заклади. 75 ліцеїстів та ліцеїсток сьогодні отримали свої шеврони під час почесної церемонії посвяти. Для покращення матеріально-технічного забезпечення виділено субвенцію з обласного бюджету у сумі 1 305 000 грн.

Нагадаємо, сучасне технічне обладнання від бельгійських благодійників отримали учні Подільського науково-технічного ліцею. Це навушники, клавіатури та сучасні гарнітури до комп'ютерів та ноутбуків, які учні використовуватимуть чи не на всіх уроках.

Читайте також

На Вінниччині провели військовий вишкіл на базі обласного Центру національного спротиву
На Вінниччині провели вишкіл на базі обласного Центру національного спротиву
Детальніше
Вінницькі університети стануть частиною всеукраїнської мережі стартап-шкіл
Вінницькі університети стануть частиною всеукраїнської мережі стартап-шкіл
Детальніше
Протирадіаційні укриття, очне навчання та оздоровлення особливості навчального року 2024-2025
Протирадіаційні укриття, очне навчання та оздоровлення: особливості навчального року 2024-2025
Детальніше
Рятувальники Вінниччини відпрацювали гасіння пожеж в екстремальних умовах
Рятувальники Вінниччини відпрацювали гасіння пожеж в екстремальних умовах
Детальніше
У Вінниці влаштували семінар-практикум для освітян із "Захисту України"
У Вінниці влаштували семінар-практикум для освітян із "Захисту України"
Детальніше
У вінницькому ліцеї №18 розгорнули простір для підтримки й натхнення педагогів з усієї країни
У вінницькому ліцеї №18 розгорнули простір для підтримки й натхнення педагогів з усієї країни
Детальніше