У Вінниці відбувся перший Хакатон 1UP StartUp

У Вінниці відбувся перший Хакатон 1UP StartUp

14:49 17.05.2021

Цими вихідними у HUB "Місто змістів" відбувся перший Хакатон 1UP StartUp. Протягом Хакатону 10 команд працювали над формуванням ідеї та прототипу продукту,  дослідженням ринку та конкурентів і описом бізнес-моделі. Все це робили для того, аби перетворити свої ідеї на повноцінний проєкт та презентувати його перед членами журі. Переможцями Хакатону стали три стартапи в напрямку телемедицини. 

Допомагали їм в цьому 4 експерта/ки: консультували, давали поради, підказували та підтримували. 

Переможцями Хакатону стали три стартапи в напрямку телемедицини. А саме - Baby Stay Home. Це стосується контролю роботи серця ненародженої дитини в домашніх умовах."EKG one" - нагляд за станом серця та своєчасне попередження хвороб. І третій проект-переможець – це "Ovulet", який є комплексним застосунком для визначення найсприятливішого дня для зачаття дитини", – розповіла голова правління Благодійного фонду "Подільська громада" Олена Данілова.

У Вінниці відбувся перший Хакатон 1UP StartUp

Хакатон 1UP StartUp був реалізований в результаті співпраці консалтингової агенції PBS consulting, Фонду громади "Подільська громада", IT-компанії Exadel Ukraine та за підтримки менторів/ок, експертів/ок, представників/ць IT-спільноти Вінниці. 

Нагадаэмо, Студенти ВНТУ здобули перше місце на хакатоні Vinnytsia Linuxation

Читайте також

У Вінниці встановили перший автоматичний дефібрилятор
Детальніше
У Вінниці створили Раду Партнерства
Детальніше
"Пакунки пацієнта" від "СтопВірусу" вже отримали дві лікарні
Детальніше
«Пакунок пацієнта»: нова ініціатива від спецфонду «СтопВірус»
Детальніше
«СтопВірус» повертається: спецфонд протидії COVID-19 відновлює роботу
Детальніше