У Вінниці відбулись активності в центрі Я-Маріуполь.Родина

У Вінниці відбулись активності в центрі "Я-Маріуполь.Родина"

15:15 15.08.2022

Днями відділ молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницьким обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та VinSmart Центром організували спортивне дозвілля для дітей та молоді оздоровчого центру "Я-Маріуполь.Родина".

Понад 60 діток було залучено до заходу, під час якого малеча мала можливість проявити свою швидкість, азарт, витривалість та вміння працювати в команді.

Усі завдання ми організували відповідно до віку дітей, аби й молодшим і старшим було цікаво проходити етапи естафети. Цікаво було спостерігати, як кожен з учасників досить активно підтримував і вболівав за свою команду. Ці емоції неймовірні, - каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Понад десять завдань було покладено перед кожною командою, аби в результаті найкмітливіша здобула перемогу.

У Вінниці відбулись активності в центрі "Я-Маріуполь.Родина"

Директор "Центру підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира зауважив, що естафети - це відмінний спосіб урізноманітнити дозвілля дітей. 

Крім того, від таких змагань задоволення отримують не тільки малюки, а й дорослі, які спостерігають за змаганнями. Ми своєю чергою продовжуємо працювати для дозвілля дітей-переселенців, аби кожен з них відчував себе як вдома, – каже він.

Нагадаємо, 8 серпня на базі центру підтримки переселенців «Я-Маріуполь» здійснювалась вакцинація для переселенців з Маріуполя. Щеплення отримали 42 особи. 

Читайте також

Два роки поширював дитяче порно у Telegram на Вінниччині затримали 51-річного зловмисника
Два роки поширював дитяче порно у Telegram: на Вінниччині затримали 51-річного зловмисника
Детальніше
Думала, що це гра на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Думала, що це гра: на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Детальніше
Студенти та комунальники Вінниці влаштували толоку в таборі для маріупольських родин
Студенти та комунальники Вінниці влаштували толоку в таборі для маріупольських родин
Детальніше
На Вінниччині 11-річний хлопчик ледь не спалив і себе, і оселю
На Вінниччині 11-річний хлопчик ледь не спалив і себе, і оселю
Детальніше
“Безкоштовне літо” для дітей переселенців у Вінниці встигніть подати заявку до 5 червня
“Безкоштовне літо” для дітей переселенців у Вінниці: встигніть подати заявку до 5 червня
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше