У Вінниці відбулись активності в центрі Я-Маріуполь.Родина

У Вінниці відбулись активності в центрі "Я-Маріуполь.Родина"

15:15 15.08.2022

Днями відділ молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницьким обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та VinSmart Центром організували спортивне дозвілля для дітей та молоді оздоровчого центру "Я-Маріуполь.Родина".

Понад 60 діток було залучено до заходу, під час якого малеча мала можливість проявити свою швидкість, азарт, витривалість та вміння працювати в команді.

Усі завдання ми організували відповідно до віку дітей, аби й молодшим і старшим було цікаво проходити етапи естафети. Цікаво було спостерігати, як кожен з учасників досить активно підтримував і вболівав за свою команду. Ці емоції неймовірні, - каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Понад десять завдань було покладено перед кожною командою, аби в результаті найкмітливіша здобула перемогу.

У Вінниці відбулись активності в центрі "Я-Маріуполь.Родина"

Директор "Центру підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира зауважив, що естафети - це відмінний спосіб урізноманітнити дозвілля дітей. 

Крім того, від таких змагань задоволення отримують не тільки малюки, а й дорослі, які спостерігають за змаганнями. Ми своєю чергою продовжуємо працювати для дозвілля дітей-переселенців, аби кожен з них відчував себе як вдома, – каже він.

Нагадаємо, 8 серпня на базі центру підтримки переселенців «Я-Маріуполь» здійснювалась вакцинація для переселенців з Маріуполя. Щеплення отримали 42 особи. 

Читайте також

Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше
На Вінниччини рятувальники провели для дітей пізнавальний безпековий захід
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше