У Вінниці відбулося чергове засідання Ради Поважних при міському голові

У Вінниці відбулося чергове засідання Ради Поважних при міському голові

16:45 01.12.2022

1 грудня в приміщенні департаменту соціальної політики міської ради відбулось чергове засідання Ради Поважних при міському голові Вінницької міської територіальної громади.

Відкрила засідання секретар Ради Оксана Павлюк, яка ознайомила присутніх із порядком денним, зазначивши, що Рада. В заході взяла участь директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. Вона ознайомила присутніх із результатами роботи системи соціального захисту населення громади з малозахищеними категоріями населення у період військового стану.

В умовах війни усі мають працювати злагоджено, зібрано та на повну силу, адже ворог цього боїться і намагається всіляко не допустити. Ми розуміємо, що через війну мешканці громади опинилися у скрутному становищі та потребують додаткової підтримки, саме тому, за дорученням міського голови, департаментом соціальної політики було сформовано список окремих категорій населення, які найбільше потребують допомоги зі сторони, – зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У Вінниці відбулося чергове засідання Ради Поважних при міському голові

За її словами, наразі цим категоріям здійснюється видача допомоги у вигляді продуктових наборів. Підтримка малозахищених категорій населення у такий складний для нашої країни час є пріоритетним завданням міської влади.

Голова ради Поважних Іван Михайлюк, зупинився на питаннях важливості підтримки Збройних Сил України.

Знаю, що більшість українців зараз активно допомагають в боротьбі з ворогом. В цей складний для нашої країни час, ми усі маємо об'єднатися: влада з народом, а народ із владою. Усі, хто має можливість, може підтримати українську армію, перерахувавши кошти на спеціальний рахунок для допомоги Збройним Силам України від НБУ чи до благодійного фонду "Повернись живим", – зауважив голова ради Поважних Іван Михайлюк.

У Вінниці відбулося чергове засідання Ради Поважних при міському голові

Він згадав, що до нашої спільної боротьби проти російського агресора залучена велика кількість волонтерів і волонтерських фондів, які також потребують активної фінансової підтримки задля адресного забезпечення боєздатності української армії та гуманітарних потреб.

Закликаємо всіх приєднатися і підтримати наших хлопців, адже вони роблять все, щоб ми могли просто ходити по вулицях і мати змогу жити повноцінним життям. Будь-яка сума буде доречною, – додав Іван Михайлюк.

В ході засідання було окреслено додаткові шляхи залучення вінничан для підтримки Збройних Сил України та обговорено шляхи виживання без електрики та тепла в умовах повного "блекауту".

Крім того, за пропозицією однієї з громадських організацій громади, на засіданні Ради Поважних було прийнято рішення про включення до її складу досвідченого вінничанина, заслуженого працівника промисловості України, Богуславського Віктора Кириловича.

Нагадаємо, в рамках програми "Громада відкритих можливостей для людей похилого віку Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки" створили Раду Поважних при міському голові. До неї увійшли 16 вінничан, які працюватимуть на громадських засадах.

Читайте також

"Рівень корупції на Вінниччині - один з найнижчих в Україні": голова НАЗК Віктор Павлущик
Детальніше
Нові проєкти та перспективи співпраці: до Вінниці завітала швейцарська делегація 
Детальніше
Більшість життя присвятила службі в органах місцевого самоврядування - Вінниця попрощалася з Оленою Зверхановською
Детальніше
У Вінниці представили програму розвитку безбар'єрного простору
Детальніше
Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю
Детальніше
Ще 1500 літрів пального виділила Вінницька міська рада на потреби Центру з питань полонених та зниклих безвісти
Детальніше