У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

16:03 15.02.2021

Вінничани 15 лютого поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям. 

Захід відбувся до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річниці виведення військ з Афганістану. Представники міської та обласної влади взяли участь у заході, — інформує Вінницька міська рада.

Нагадаємо, у Вінниці з нагоди Дня Соборності України відбулося покладання квітів.

Embedded thumbnail for У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

Читайте також

Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше