У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

16:03 15.02.2021

Вінничани 15 лютого поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям. 

Захід відбувся до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річниці виведення військ з Афганістану. Представники міської та обласної влади взяли участь у заході, — інформує Вінницька міська рада.

Нагадаємо, у Вінниці з нагоди Дня Соборності України відбулося покладання квітів.

Embedded thumbnail for У Вінниці відбулось покладання квітів до пам'ятника загиблим у Афганістані

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше