У Вінниці відбулась Спартакіада серед військовослужбовців

У Вінниці відбулась Спартакіада серед військовослужбовців

11:59 07.02.2022

Днями у Вінницькій міській територіальній громаді пройшла Спартакіада Вінницького гарнізону серед військовослужбовців, працівників Збройних сил України та членів їх сімей з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь понад 40 людей з семи військових частин міста.

Учасники Спартакіади продемонстрували свої спортивні навички та здібності з гирьового спорту.

Спартакіада проводиться у Вінниці щороку. Її мета - популяризувати здоровий спосіб життя, залучити військовослужбовців та членів їх сімей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, - каже заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Роман Семчук.

За результатами змагань перше місце у ваговій категорії до 68 кг посіли Роман Романюк (військова частина А3666) та Валентина Бабіна (військова частина А2656). Першість у вазі до 78 кг отримав Олександр Недоля (військова частина А0215). Олег Бабін (військова частина А0215) та Олексій Кундис (військова частина А0215) посіли перше місце у ваговій категорії до 95 кг.

У загальному заліку перемогу здобула військова частина А2656, друге місце посіла військова частина А3666, третє - військова частина А1660.

Переможців нагородили грамотами та медалями комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Нагадаємо, днями у Вінниці провели десяту традиційну спартакіаду "Здоровий духом" серед людей з інвалідністю. Участь у ній взяли 44 спортсмени. Упродовж кількох годин спортсмени змагалися у таких видах спорту: боулінг, настільний хокей, більярд, настільний футбол, шашки, настільний баскетбол, дартс, серсо.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Війна забрала життя студента вінницького вишу громада у скорботі за 21-річним Героєм
Війна забрала життя студента вінницького вишу: громада у скорботі за 21-річним Героєм
Детальніше
18 місяців невідомості та надії на Вінниччині гідно зустрінуть Героя, який зник безвісти під Бахмутом у 2024 році
На Вінниччині гідно зустрінуть Героя, який зник безвісти під Бахмутом у 2024 році
Детальніше
Загинув від ворожого дрона Вінниччина прощатиметься з 27-річним воїном
Загинув від ворожого дрона: Вінниччина прощатиметься з 27-річним воїном
Детальніше
Вже не в полоні на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Вже не в полоні: на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Детальніше
Загроза з повітря жителів Вінниччини закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Загроза з повітря: вінничан закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Детальніше