У Вінниці відбулась чергова толока, до якої долучилися курсанти громади

У Вінниці відбулась чергова толока, до якої долучилися курсанти громади

15:42 30.05.2024

Уже третій рік поспіль відділ молодіжної політики спільно курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС) організовують прибирання нашої громади. 

Цього разу вони з користю провели час на території оздоровчого табору «Я Маріуполь. Родина». Ця ініціатива стала традиційною і привертає увагу не тільки студентської молоді, але й мешканців міста, які активно підтримують екологічні та соціальні акції.

Це не просто прибирання, а важливий соціальний захід, який виховує у молоді почуття відповідальності за навколишнє середовище і допомагає зміцнювати громаду, – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак. – Ми раді, що курсанти ХНУВС підтримують нашу ініціативу і щороку допомагають робити територію табору чистішою та привабливішою.

Спільним зусиллями було прибрано кілька локацій, де незабаром відпочинуть родини з Маріуполя.

Ми завжди з нетерпінням чекаємо на цю акцію, адже це чудова можливість не лише зробити щось корисне для нашого міста, але й провести час з однолітками, – поділилася враженнями курсант Влад. – Цього року ми особливо старалися, щоб табір виглядав ще краще, адже розуміємо, як важливо мати чисте та красиве місце для відпочинку. 

Також він додав, що завдяки таким заходам, молодь навчається працювати в команді, розвиває свої організаційні та лідерські навички, а також набуває досвіду в реалізації соціально значущих проєктів.

Прибирання території оздоровчого табору «Я Маріуполь. Родина» – це не лише внесок у чистоту та благоустрій міста, але й приклад того, як спільні зусилля можуть зробити світ кращим. Учасники мають сподівання, що їхній приклад надихне інших на активні дії та допоможе розвивати свідоме і відповідальне ставлення до довкілля.

Нагадаємо, працівники апарату, відділів та управлінь Калинівської міської ради знову вийшли на весняну толоку, щоб допомогти працівникам комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка». Про це інформує Калинівська міська рада.

Читайте також

Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
У Вінниці провели арт-терапевтичний захід, який допоможе адаптуватись маленьким переселенцям
Детальніше
Ще з півсотні вінничан і переселенців долучились до курсів розмовної української мови
Детальніше
Для дітей з «ЯМаріуполь.Родина» організували похід до розважального центру
Детальніше
Для допомоги військовим та ВПО: у Вінниці відкрили офіс Асоціації українських психологів і психотерапевтів
Детальніше
Покосили траву та відремонтували майданчики: у Вінницько-Хутірському окрузі провели благоустрій території
Детальніше