У Вінниці відбудеться форум «Можливості для ветеранів працевлаштування, гранти, бізнес»

У Вінниці відбудеться форум «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес»

13:02 27.06.2025

2 липня у Вінниці відбудеться подія, яка об’єднає ветеранів та ветеранок, а також усіх, хто зацікавлений у їхній підтримці: роботодавців, представників бізнесу, громадських організацій та благодійних фондів. Майданчиком для спілкування стане діалогова зустріч «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес». 

Учасники обговорять досвід компаній у наймі ветеранів, історії ветеранських бізнесів та ініціатив, доступні гранти та програми підтримки, простори для підтримки та нетворкінгу.

У Вінниці відбудеться форум «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес»

Організатори: департамент соціальної політики, департамент економіки й інвестицій міськради.

У програмі заходу:

  • досвід компаній у наймі ветеранів: обговорення успішних практик адаптації та підтримки Захисників і Захисниць на робочих місцях. Роботодавці дізнаються про переваги найму ветеранів, а ветерани – про можливості, що відкриваються.
  • реальні історії ветеранських бізнесів та ініціатив:розповіді від ветеранів, які вже започаткували власну справу. Це будуть справжні уроки стійкості та підприємницького духу.
  • доступні гранти та програми підтримки: Детально розповімо про всі наявні грантові програми та фінансові інструменти, що допомагають ветеранам розпочати або розвинути власний бізнес.
  • простір для підтримки та нетворкінгу: Ця зустріч – це можливість для ветеранів отримати відповіді та поради, а для роботодавців і громадськості – налагодити контакти та розробити ефективні механізми підтримки.

Захід відбудеться 2 липня з 10:00 до 13:00. Про місце проведення заходу організатори повідомлять додатково.

Реєстрація на захід за посиланням.

Заявки приймають до 16:00 30 червня. Координаторка проєкту: Павлюк Оксана Володимирівна (0432) 50 86 92.

Нагадаємо, на базі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників» відбувся черговий заїзд у межах програми соціальної адаптації для ветеранів війни та їхніх родин. Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Читайте також

Вінницькі надзвичайники отримали 100 комплектів тактичних аптечок
Вінницькі надзвичайники отримали 100 комплектів тактичних аптечок
Детальніше
Ветеран з Вінниччини представлятиме Україну на міжнародних адаптивних змаганнях
Ветеран з Вінниччини представлятиме Україну на міжнародних адаптивних змаганнях
Детальніше
У Вінниці ветерани отримають шанс стати сертифікованими координаторами у сфері відбудови
У Вінниці ветерани отримають шанс стати сертифікованими координаторами у сфері відбудови
Детальніше
Укрпошта відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
"Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
Детальніше
Ринок праці Вінниччини 2026 як змінюється зайнятість та які можливості відкриває Jooble
Ринок праці Вінниччини 2026: як змінюється зайнятість та які можливості відкриває Jooble
Детальніше
Черговий транш благодійної допомоги отримали вінницькі рятувальники
Черговий транш благодійної допомоги отримали вінницькі рятувальники
Детальніше