У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

11:17 20.04.2021

В українському війську зафіксували ще дві смерті від наслідків COVID-19 – у Києві та Вінниці померли працівники ЗСУ. Про це 19 квітня інформує пресслужба Командування медичних сил ЗСУ.

Працівники ЗС України перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я (Військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” та Вінницька міська клінічна лікарня). Попри проведену терапію, стан здоров’я хворих погіршився. Проведені реанімаційні заходи бажаного ефекту не дали, – йдеться в повідомленні.

У Командуванні Медичних Сил висловили співчуття близьким і рідним померлих.

Станом на ранок 19 квітня в Збройних силах України на COVID-19 хворіє 2 267 осіб.

Нагадаємо, у Вінниці через COVID-19 помер працівник Збройних сил України.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше