У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

11:17 20.04.2021

В українському війську зафіксували ще дві смерті від наслідків COVID-19 – у Києві та Вінниці померли працівники ЗСУ. Про це 19 квітня інформує пресслужба Командування медичних сил ЗСУ.

Працівники ЗС України перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я (Військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” та Вінницька міська клінічна лікарня). Попри проведену терапію, стан здоров’я хворих погіршився. Проведені реанімаційні заходи бажаного ефекту не дали, – йдеться в повідомленні.

У Командуванні Медичних Сил висловили співчуття близьким і рідним померлих.

Станом на ранок 19 квітня в Збройних силах України на COVID-19 хворіє 2 267 осіб.

Нагадаємо, у Вінниці через COVID-19 помер працівник Збройних сил України.

Читайте також

Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше