У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

У Вінниці від наслідків COVID-19 помер працівник Збройних Сил

11:17 20.04.2021

В українському війську зафіксували ще дві смерті від наслідків COVID-19 – у Києві та Вінниці померли працівники ЗСУ. Про це 19 квітня інформує пресслужба Командування медичних сил ЗСУ.

Працівники ЗС України перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я (Військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” та Вінницька міська клінічна лікарня). Попри проведену терапію, стан здоров’я хворих погіршився. Проведені реанімаційні заходи бажаного ефекту не дали, – йдеться в повідомленні.

У Командуванні Медичних Сил висловили співчуття близьким і рідним померлих.

Станом на ранок 19 квітня в Збройних силах України на COVID-19 хворіє 2 267 осіб.

Нагадаємо, у Вінниці через COVID-19 помер працівник Збройних сил України.

Читайте також

Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
Детальніше