У Вінниці вдалось зекономити на частковому вимкненні ліхтарів

У Вінниці вдалось зекономити на частковому вимкненні ліхтарів

21:44 17.10.2022

Минулого тижня російські ракети пошкодили близько 30% енергетичної інфраструктури України і продовжують це робити сьогодні. Щоб ліквідувати масштабні руйнування енергетики працюють цілодобово.

Водночас у багатьох громадах запровадили графік аварійного відключення електроенергії задля того, щоб збалансувати енергосистему. У Вінниці ж задля енергоощадності майже тиждень частково вимикають вуличне освітлення.

Наразі в країні досить напружена ситуація в енергетиці й тому ми закликаємо всіх споживачів відповідально ставитися до використання ресурсів в години пік. – зазначає директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Лише завдяки тому, що у Вінниці частково не вмикають ліхтарі вдалось зекономити 42 000 кВт. Ми просимо вінничан з розумінням поставитись до таких заходів, тому що зараз для нас важливо пережити найтяжчий опалювальний сезон за всі роки незалежності України та залишитися зі світлом.

Енергетики закликають споживати електроенергію помірно. Зокрема, слід вмикати енергоємні прилади по черзі, а в період з 17:00 до 23:00 споживання електроенергії мінімізувати. Представникам бізнесу також рекомендують обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів та торгових центрів.

Нагадаємо, ворог продовжує завдавати ракетних ударів по українських містах. Напередодні опалювального сезону рашистська армія намагається залишити українців без газу, води та тепла. Тож у Вінниці підготувались до можливих викликів.

Embedded thumbnail for У Вінниці вдалось зекономити на частковому вимкненні ліхтарів

Читайте також

Тростянецька громада 13 березня “живим коридором” прощатиметься з загиблим захисником
Тростянецька громада 13 березня “живим коридором” прощатиметься з загиблим захисником
Детальніше
У Немирові 13 березня прощатимуться з загиблим на фронті захисником
У Немирові 13 березня прощатимуться з загиблим на фронті захисником
Детальніше
Загинув під артилерійським вогнем у Крижополі прощались із молодим добровольцем
Загинув під артилерійським вогнем: у Крижополі прощались із молодим добровольцем
Детальніше
Тростянецька громада прощалась із 26-річним морпіхом з роти “Шквал”
Тростянецька громада прощалась із 26-річним морпіхом з роти “Шквал”
Детальніше
Де 12 березня ремонтують комунальні мережі Вінниці
Де 12 березня працюють бригади комунальників на мережах Вінниці
Детальніше
Позивний «Лід» Вінниця прощається з 21-річним добровольцем з Третьої окремої штурмової бригади
Позивний «Лід»: Вінниця прощається з 21-річним добровольцем з Третьої окремої штурмової бригади
Детальніше