У Вінниці в жовтні відбудеться Ярмарок вакансій в межах проєкту PROLEAP

У Вінниці в жовтні відбудеться Ярмарок вакансій в межах проєкту PROLEAP

16:52 23.09.2024

Представники бізнесу зі всієї Вінницької області презентують різні сфери діяльності та запропонують вакансії для шукачів роботи вже 24 жовтня під час Ярмарки вакансій в рамках проєкту PROLEAP. Захід реалізується представниками Business People Club спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Як зазначають організатори, на учасників чекатиме не лише 200 актуальних вакансій у різних сферах, а й можливість особисто поспілкуватися з роботодавцями та познайомитися з їхнім підходом до роботи.

На початку серпня у Вінниці ми провели перший Ярмарок вакансій, де десятки учасників змогли знайти собі роботу мрії. Серед них студенти, ветерани, люди старшого віку та інші. Вакансії, запропоновані на ярмарку, який відбудеться в жовтні – різні. Наразі, відповідно до результатів дослідження, яке ми проводили напередодні, найзатребуваніші на ринку праці робітничі професії: кухар, швея, слюсар-монтажник, менеджер з продажу. Запрошуємо долучатися охочих до нашого заходу та підшукати собі цікаву роботу, яка принесе задоволення, допоможе реалізувати свій потенціал та навчить новим навичок, – кажуть організатори.

Учасниками Ярмарки вакансій можуть стати люди з різних категорій:

  • Молодь, що шукає першу роботу
  • Жінки, які бажають повернутися на ринок праці
  • Люди старшого віку, що прагнуть змінити професію або знайти нові можливості
  • Ветерани та демобілізовані особи
  • Внутрішньо переміщені особи (ВПО)
  • Всі, хто шукає чи планує змінити місце роботи

Зареєструватися на участь в заході можна за посиланням.

Нагадаємо, у перший день серпня у Вінниці відбувся ярмарок вакансій. Тематичний захід, присвячений працевлаштуванню людей та покращенню ситуації на ринку праці, відбувся в межах проєкту PROLEAP, який реалізує Business People Club спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Читайте також

Водій вінницького тролейбуса понад 40 років віддав улюбленій справі
Водій вінницького тролейбуса понад 40 років віддав улюбленій справі
Детальніше
У Вінниці провели діалогову платформу «Можливості для ветеранів працевлаштування, гранти, бізнес»
У Вінниці провели діалогову платформу «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес»
Детальніше
На вінницькому заводі вже рік працює сонячна станція з 306 панелей
На вінницькому заводі вже рік працює сонячна станція з 306 панелей
Детальніше
У Вінниці вирішили розширити площу індустріального парку «ВінІндастрі»
У Вінниці вирішили розширити площу індустріального парку «ВінІндастрі»
Детальніше
У Вінниці відбудеться форум «Можливості для ветеранів працевлаштування, гранти, бізнес»
У Вінниці відбудеться форум «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес»
Детальніше
Як пройшов ярмарок місцевих виробників біля вінницької Книжки
Як пройшов ярмарок місцевих виробників біля вінницької "Книжки"
Детальніше